"Super miejsce, zawsze jak mam problem z autem to się u nich pojawiam. Znają się na rzeczy, dodatkowo bardzo przyjemny kontakt więc pod tym kątem na pewno też zasługują na uwagę i warto się będzie zdecydować na ich propozycje. Jak szukacie kogoś do swojego auta to na pewno warto. ",
Adam, Bmw
"Świetny warsztat. Miła obsługa, i rzetelnie wykonana naprawa. Polecam.",
Michał , Audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...