POWRÓT

Naprawa manualnych skrzyń biegów Mazda Nowy Sącz

Filtry

  • Bosch Service Tour

    Nowosądecka 44,  Nawojowa,  Nowy Sącz

    ******   5  (14 opinii)

    "Super miejsce, zawsze jak mam problem z autem to się u nich pojawiam. Znają się na rzeczy, dodatkowo bardzo przyjemny kontakt więc pod tym kątem na pewno też zasługują na uwagę i warto się będzie zdecydować na ich propozycje. Jak szukacie kogoś do swojego auta to na pewno warto. ",
    Adam, Bmw

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Dokonano naprawy po kolizyjnej auta. Wszystko perfekcyjnie zrobione od spraw mechanicznych po wymiany i karoserię. Specjaliści w szerokim zakresie i bardzo dokładni w swoich działaniach. Polecam!!!",
    MarcinM, Mazda CX-5

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Mazda 6 kombi: Problem z wstecznym biegiem.

Witam.W mazdzie 6 często nie mogę wrzucić wstecznego biegu. Dopiero po wyrzuceniu pierwszego biegu i ruszeniu na nim i ponownym wyrzuceniu wstecznego mogę cofać. Dziękuję za podpowiedzi.

Odpowiedzi (2)

Mazda 2 1,6 D 2010: uszkodzenie skrzyni biegów

Co może oznaczać kontrolka uszkodzona skrzynia biegów w Mazdzie 2 1,6 D manualna?

Odpowiedzi (4)

Mazda 323f 2002 rok. 1.6 benzyna wersja BJ: Kontrolka Check. Błędy automatu.

Witam. Po kupnie auta okazało się że fabrycznie była tam zamontowana automatyczna skrzynia biegów. Ciągle świeci kontrolka check i pokazuja się błędy dotyczące automatu. Tzn : P0758 Zawór magnetyczny łączenia Elektryczny P0768 Zawór magnetyczny łączący D Elektryczny P0773 Zawór magnetyczny...

Odpowiedzi (1)

Mazda 6 rocznik 2006 Diesel 2000ccm 121 KM: wypadanie biegu w trakcie jazdy

Szanowni Państwo. Usterka pojawiła się podczas jazdy w trasie, mianowicie wygląda to tak, jakby "wyskakiwał" bieg, czuć szarpnięcie i samochód zwalnia, aby kontynuować jazdę, trzeba wrzucić luz i znów załączyć bieg. Nadmienię, że dzieje się to bardzo często podczas jazdy. W rzeczywistości bieg...

Odpowiedzi (2)