"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
"auto po wymianie łożysk i hamulców tańczyło mi na drodze od prawej do lewej - awaryjnie poprosiłam o pomoc na Łozowej. szybka diagnoza (poprzedni mechanik źle dobrał łożyska), szybka naprawa. dodatkowo usunięcie wycieku ze skrzyni - wymiana simeringa. bardzo fajna właścicielka i rewelacyjni panowie mechanicy - bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. ",
marta, citroen saxo
"Elektryka dla tych Panów nie stanowi wiekszych problemów. Moje auto miało problem ze światłami, nadmuchem, centralnym zamkiem, czasem nie chciało zapalić.. Minął już chyba rok a z żadnym z tych rzeczy nie mam problemów. Za to są nowe i szukałem numeru bo adres warsztatu uległ zmianie. ",
Piotr, Renault Megane II
"Cała naprawa silnika poszła bardzo sprawnie nie było nie przewidzianych kosztów . POLECAM",
KAROL, BMW e46
"witam
W serwisie byłem dzisiaj z powodu wyskakującego komunikatu o wymianie oleju. Mój poprzedni mechanik po wymianie oleju nie skasował serwisu informującego o kolejnej wymianie. Temat załatwiony od ręki, nawet kawy bym nie zdążył wypić a koszt o wiele mniejszy niż w serwisie. Ilość aut w serwisie oraz wyposażenie pokazuje że jest to dobry...",
Krzysiek, Alfa Romeo 159
"Bardzo fajny i przyjazny serwis. Długo szukałem takiego miejsca. Można poczuć się jak w ASO ale cenami nie odbiegają od innych małych warsztatów. Można płacić kartą, jest WI FI i kawa, polecam.",
infiniti, Ford Focus
"Polecam! Szybko uporali się z naprawą, ceny usług uczciwe i rozsądne, jakość na najwyższym poziomie to sie widzi i czuje :). Byłem już u wielu "fachowcach" w Łodzi, ale na razie na pewno nie zamienię MiJ na żaden inny warsztat",
Krzysiek, Volvo S40
Zapewniamy pełen zakres usług: od mechaniki i serwisu blacharsko-lakierniczego, poprzez wulkanizację, aż po myjnię i car detailing. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego, skorzystaj z naszej wypożyczalni. Posiadamy również ofertę samochodów używanych.
Firma z 20 letnim doświadczeniem w naprawach Blacharsko-lakierniczych oraz mechaniką i elektromechaniką samochodową. Wykonujemy naprawy blacharsko -lakiernicze ,również bezgotówkowo w porozumieniu z Firmami Ubezpieczeniowymi ,wykonujemy...
"Oddałem auto do warsztatu po wypadku. Bardzo dobrze chłopaki sobie poradzili z jego naprawą. Szczerze polecam.",
Mariusz, Opel Vectra
"Miła i fachowa obsługa. Naprawa elektroniki w moim samochodzie była dość skomplikowana. Mechanicy z Autofabric zlokalizowali i naprawili awarię. ",
Małgorzata, Citroen Xsara II, 1.4 rok prod. 2003
"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"Naprawiałem zawieszenie w Peugeocie-standard we francuskich samochodach. Usługa wykonana bardzo szybko, cena konkurencyjna. Porównywałem w innych serwisach. Naprawdę są na poziomie autoryzowanego serwisu, a ceny spoko. Dla mnie ważna też jest gwarancja, której nie dostawałem u pana Zbysia w małym warsztaciku i ciągle miałem jakiś problem. Do...",
Kamil Nowak, Peugeot
"100% POZYTYWNIE bo: celna diagnoza, szybka naprawa, przyzwoite ceny i możliwość wyboru jakości montowanych części POLECAM",
MACIEK, PEUGEOT 407
"SUPER MECHANIK PAN KRZYSZTOF, NIEZWYKLE POMOCNY,
BARDZO MIŁA OBSŁUGA",
klient, AUDI
"Świetny warsztat. Ekspresowa naprawa w dobrej cenie. Super atmosfera i naprawdę rewelacyjny właściciel ",
Robert, Golf 6
"Super serwis panowie mechanicy wiedza co rabia ogarniaja wszystko obsluga mila auto odebrane tego samego dnia polecam .",
Andrzej, peugeot
"Bezproblemowa i szybka naprawa, warsztat godny polecenia.",
Artur, Audi A3
"Szybka i sprawna pomoc , nie miałem jak jeździć praktycznie brak hamulców . Wykonany telefon do P Denisa i udało się mnie wcisnąć . Od ręki zrobione . Jestem bardzo zadowolony z usług P Denisa . Polecam gorąco. I polecam warsztat samochodowy Dawo P Przemysława, Dziękuję Bardzo, Pozdrawiam.",
Oleksandr Boitsov , Nissan,Qashqai 2l.
"Samochod oddany do naprawy przełącznika kierunkowskazow oraz ogólnego przeglądu. Przy okazji weryfikacji wyszły dodatkowe rzeczy , niestety kosztowne ale zakładam niezbędne do zrobienia. Przelacznik nie został wymieniony ze względu na koszty ale trz nie została podjęta proba naprawy przez elektryka. Jak samochod stoi to działa ale w trakcie...",
Marek, peugeot 206
"Ja w auto bodo naprawiam już z lat 10 , swoje kolejne auto i w sumie jestem zadowolony.
Naprawy są szybkie i rzeczowe, kontakt dobry. Mechanicy przez lata się czasem zmieniają, ale właściciel zawsze dogląda roboty, można też z nim pogadać i doradzić się co do marki części. Ważne też , że sprzęt diagnostyczno naprawczy jest na dość wysokim...",
widzewiak, różne
"Bardzo szybko jak i solidnie chłopaki wymienili upg we fiacie.
Polecam.",
Klient, Fiat Punto