"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
"Jestem zadowolony z usługi. Została wykonana w wyznaczonym czasie i za kwotę adekwatną do uszkodzenia.",
Waldemar Wojdalski, Opel ASTRA-G-CC 1,4 2009
"Elektryka dla tych Panów nie stanowi wiekszych problemów. Moje auto miało problem ze światłami, nadmuchem, centralnym zamkiem, czasem nie chciało zapalić.. Minął już chyba rok a z żadnym z tych rzeczy nie mam problemów. Za to są nowe i szukałem numeru bo adres warsztatu uległ zmianie. ",
Piotr, Renault Megane II
"Szybki czas realizacji naprawy, atrakcyjne ceny, miła atmosfera. Wszystko dobrze zrobione i wyjaśnione. Informowanie o każdym kroku naprawy. Wykorzystane najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania, fachowa porada. Szegółowo rozpisany paragon.",
Kacper, BMW e46
"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Pomimo zaawansowanego wieku pojazdu, wymagane naprawy zostały wykonane profesjonalnie. Przyjęty zostałem w cywilizowanych warunkach z osobistym podejściem do klienta. Informowano mnie telefonicznie o przebiegu prac. Koszt dość wysoki ale adekwatny do zakresu prac. Wrócę na pewno z kolejnym autem. Polecam ",
Art, Audi 80 Avant TDI 90KM
"Krótkie terminy, rozsądne ceny, miła, wykwalifikowana obsługa. Nie naciągają i potrafią nawet blondynce wytłumaczyć co i jak. Polecam",
Malwina , Citroen c2
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Profesjonaluzm, czas i w ogole super;)
Serdecznie polecam;)",
halinka, Volswagen tiguan
"Szybka naprawa, niskie koszta względem jakości wykonanej usługi... Serdecznie polecam ",
Trufel, Opel
"Polecam szybko i szybko i sprawnie wykonane naprawy",
Adi, Audi
"Super serwis panowie mechanicy wiedza co rabia ogarniaja wszystko obsluga mila auto odebrane tego samego dnia polecam .",
Andrzej, peugeot
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
Zapewniamy pełen zakres usług: od mechaniki i serwisu blacharsko-lakierniczego, poprzez wulkanizację, aż po myjnię i car detailing. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego, skorzystaj z naszej wypożyczalni. Posiadamy również ofertę samochodów używanych.
Firma z 20 letnim doświadczeniem w naprawach Blacharsko-lakierniczych oraz mechaniką i elektromechaniką samochodową. Wykonujemy naprawy blacharsko -lakiernicze ,również bezgotówkowo w porozumieniu z Firmami Ubezpieczeniowymi ,wykonujemy...
"Bardzo szybko jak i solidnie chłopaki wymienili upg we fiacie.
Polecam.",
Klient, Fiat Punto
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"Szybko i solidnie ogarnięta naprawa w dobrych kosztach.Spokojnie mogę polecić usługi w tym warsztacie.Jestem zadowolona i napewno tam wrócę.Oby nie tak szybko...",
Kasia, Skoda octavia
"Wymieniono linkę hamulca ręcznego. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Ceny były rozsądne.",
Nina, Mitsubishi Colt 1.5did 2008
"ZDECYDOWANIE POLECAM! BARDZO WYSOKIE KOMPETENCJE MECHANIKÓW!",
Karol, Golf VI
"Miła obsługa i szybki czas naprawy, a to wszystko w bardzo rozsądnej cenie. Polecam",
Bartłomiej, Renault Megane
"Problem z linką do otwierania maski załatwiony od ręki. Każdemu życzę takiej obsługi.",
Bart, Mini Cooper