Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od bieżącej obsługi pojazdów, po zaawansowane naprawy mechaniczne. Nasz doświadczony zespół mechaników oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii pozwalają na skuteczne rozwiązywanie wszelkich...
"Bardzo przyjemny warsztat, miła obsługa i szybki serwis. Miałem do wymiany wkłady zamków w drzwiach. Mimo iż warsztat nie zajmuje się takimi rzeczami ze względu na problem ze znalezieniem części gdy poinformowałem że wkłady mam tylko potrzebuję montażu bez problemu się zgodzili. Cena również niewysoka. Polecam!",
Erti, Mazda Premacy
"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
"Polecam warsztat w 100 %. Szybka i miła obsługa, części również w dobrych cenach. Bardzo pozytywnie nastawienie do klienta aż chce się tak wrócić :) Pozdrawiam i Zapraszam... ",
Budi, BMW 318i
"Elektryka dla tych Panów nie stanowi wiekszych problemów. Moje auto miało problem ze światłami, nadmuchem, centralnym zamkiem, czasem nie chciało zapalić.. Minął już chyba rok a z żadnym z tych rzeczy nie mam problemów. Za to są nowe i szukałem numeru bo adres warsztatu uległ zmianie. ",
Piotr, Renault Megane II
Szanowni Państwo zakład Mechaniki Pojazdowej oferuje usługi : Remonty silników benzyna i diesel regeneracja głowic Naprawy układów wtryskowych Remonty zawieszeń Naprawy układów hamulcowych Usługi Tokarskie i wiele...
"Bardzo miła obsługa, pomogli, doradzili wszystko, wytłumaczyli, bo nie do końca znam się na rzeczy, ale wszystkie moje problemy zostały rozwiązane, wszystko teraz działa jak należy. Jestem bardzo zadowolona, bo cena była naprawdę niska. Bardzo polecam !!!",
Anna, Peugeot 206
"Wszystko zgodnie z zaplanowana wizyta ,cena również",
szumek, Mazda 6,1.8 120KM,2006r
"Bardzo fajny i przyjazny serwis. Długo szukałem takiego miejsca. Można poczuć się jak w ASO ale cenami nie odbiegają od innych małych warsztatów. Można płacić kartą, jest WI FI i kawa, polecam.",
infiniti, Ford Focus
"Polecam! Szybko uporali się z naprawą, ceny usług uczciwe i rozsądne, jakość na najwyższym poziomie to sie widzi i czuje :). Byłem już u wielu "fachowcach" w Łodzi, ale na razie na pewno nie zamienię MiJ na żaden inny warsztat",
Krzysiek, Volvo S40
Zapewniamy pełen zakres usług: od mechaniki i serwisu blacharsko-lakierniczego, poprzez wulkanizację, aż po myjnię i car detailing. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego, skorzystaj z naszej wypożyczalni. Posiadamy również ofertę samochodów używanych.
Firma z 20 letnim doświadczeniem w naprawach Blacharsko-lakierniczych oraz mechaniką i elektromechaniką samochodową. Wykonujemy naprawy blacharsko -lakiernicze ,również bezgotówkowo w porozumieniu z Firmami Ubezpieczeniowymi ,wykonujemy...
"trafiłam do firmy auto spec z naprawa blacharska i lakierownictwa,wymiana całego boku,cala naprawa trwala bardzo szybko 8dni roboczych i auto zostało naprawione bardzo ladnie i oddane czyste nie ma sladu,a najważniejsze ze nie drogo i daja rok gwarancji na naprawę lakiernicza,elementy lakierowane niczym nie odbiegają od napraw w serwisie,od...",
wiki, mazda
"Oddałem auto do warsztatu po wypadku. Bardzo dobrze chłopaki sobie poradzili z jego naprawą. Szczerze polecam.",
Mariusz, Opel Vectra
"Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.Byłam umówiona na wymianę oleju i filtru do oleju. Zostałam miłe obsłużona,nie czekałam w kolejce, odpowiedziano na wszystkie moje pytania i zabezpieczono nawet telefon, który niechcący zostawiłam wychodząc. Cena również bardzo przystępna.
Bardzo polecam.",
JChF , Mazda 6, 2018,
"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"Warsztat godny polecenia.Dobry kontakt telefoniczny z klientem w czasie naprawy auta.Terminowo.Cena za usługę dokladnie taka jaka była ustalona-bez przykrych niespodzianek przy odbiorze po samochodu.Zawieszenie i hamulce w moim autku działają jak nowe.POLECAM.",
magda, ford fiesta 7
"Świetny serwis. To co robiłem w autoryzowanym serwisie za 4 tys.zł. u nich zrobiłem za 2 tys.zł. Szybko i profesjonalnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.",
Krzysztof, Dodge Nitro
"Wizyta odbyła się w umówionym terminie. Naprawa w ciągu jednego dnia. Bardzo dobry kontakt, zakres prac, jak i cena uzgadniana na bieżąco. Gorąco polecam.",
Iwona, Mazda 6 GH 2.0 140 KM r. 2008
"Jestem tu nie pierwszy raz auto zostawiam i wracam po naprawie zawsze mam wiedze na temat usterki i jestem swiadom za co place problemy nie wracaja co za tym idzie diagnoza jest wlasciwa a co do cen i diagnozy innych warsztatow w porownaniu ww jestem mega zadowolony komentaze kture czytm to albo jacys zazdrosni mechanicy albo fake nie...",
siiwy, mazda mitsubishi volvo saab peugeot mercedes renal
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W mazdzie 6 często nie mogę wrzucić wstecznego biegu. Dopiero po wyrzuceniu pierwszego biegu i ruszeniu na nim i ponownym wyrzuceniu wstecznego mogę cofać. Dziękuję za podpowiedzi.
Co może oznaczać kontrolka uszkodzona skrzynia biegów w Mazdzie 2 1,6 D manualna?
Witam. Po kupnie auta okazało się że fabrycznie była tam zamontowana automatyczna skrzynia biegów. Ciągle świeci kontrolka check i pokazuja się błędy dotyczące automatu. Tzn : P0758 Zawór magnetyczny łączenia Elektryczny P0768 Zawór magnetyczny łączący D Elektryczny P0773 Zawór magnetyczny...
Szanowni Państwo. Usterka pojawiła się podczas jazdy w trasie, mianowicie wygląda to tak, jakby "wyskakiwał" bieg, czuć szarpnięcie i samochód zwalnia, aby kontynuować jazdę, trzeba wrzucić luz i znów załączyć bieg. Nadmienię, że dzieje się to bardzo często podczas jazdy. W rzeczywistości bieg...