Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od bieżącej obsługi pojazdów, po zaawansowane naprawy mechaniczne. Nasz doświadczony zespół mechaników oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii pozwalają na skuteczne rozwiązywanie wszelkich...
"Szybko i fachowo. Wyjaśnili i pokazali co było do naprawy i dlaczego. Wykonałem kilka napraw i żadnej nie reklamowałem a były to skomplikowane naprawy kilku układów: konsola nawiewów, hamulec ręczny, pasek klinowy",
Gral, nissan almera
"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
"Od lat naprawiam u nich swoje i rodzinne auta.Trafiłem kiedyś przypadkowo ,po naprawie u kogoś i tak zostało.Solidni,komunikatywni,biorą odpowiedzialność za to co robią ,jeżeli coś przekracza ich możliwości polecają właściwe osoby.Przez w sumie ok 6 lat i ok 10 róznych aut naprawianych u nich nie zdarzyła mi sie reklamacja,czy fuszerka,nie było...",
maciek, fiaty,ople,renault
"Elektryka dla tych Panów nie stanowi wiekszych problemów. Moje auto miało problem ze światłami, nadmuchem, centralnym zamkiem, czasem nie chciało zapalić.. Minął już chyba rok a z żadnym z tych rzeczy nie mam problemów. Za to są nowe i szukałem numeru bo adres warsztatu uległ zmianie. ",
Piotr, Renault Megane II
"Cała naprawa silnika poszła bardzo sprawnie nie było nie przewidzianych kosztów . POLECAM",
KAROL, BMW e46
"Najlepszy z warsztatów w których miałem okazję odwiedzić. Naprawdę profesjonalne podejście i duża wiedza. Bez obaw zostawiłem swoje auto w ich rękach.
Niewygórowane ceny i przede wszystkim obsługa która traktuje klienta w sposób z jakim ciężko w dzisiejszych czasach się spotkać.
Jestem bardzo, bardzo zadowolony.
",
bartek, KIA SORENTO
"Pomimo zaawansowanego wieku pojazdu, wymagane naprawy zostały wykonane profesjonalnie. Przyjęty zostałem w cywilizowanych warunkach z osobistym podejściem do klienta. Informowano mnie telefonicznie o przebiegu prac. Koszt dość wysoki ale adekwatny do zakresu prac. Wrócę na pewno z kolejnym autem. Polecam ",
Art, Audi 80 Avant TDI 90KM
"Po dłuższym poszukiwaniu warsztatu w Łodzi, w którym bym mógł bez nerwów i solidnie dokonać napraw w swoich autach znalazlem ten. Polecam , wszystko co robiełem do tej pory w Mij było wykonane porządnie i zawsze po uzgodnienieu ze mną.
Sklep z częsciami znajduje sie na miejscu i nigdy nic nie trzeba szukac na wlasna reke. Pracownicy maja...",
Pawel, Bmw E65, Audi a6
Zapewniamy pełen zakres usług: od mechaniki i serwisu blacharsko-lakierniczego, poprzez wulkanizację, aż po myjnię i car detailing. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego, skorzystaj z naszej wypożyczalni. Posiadamy również ofertę samochodów używanych.
Firma z 20 letnim doświadczeniem w naprawach Blacharsko-lakierniczych oraz mechaniką i elektromechaniką samochodową. Wykonujemy naprawy blacharsko -lakiernicze ,również bezgotówkowo w porozumieniu z Firmami Ubezpieczeniowymi ,wykonujemy...
"Do warsztatu trafiłam przypadkowo, szukając mechanika w pobliżu. Natrafiłam na Auto Spec, zadzwoniłam, opisałam sytuację (urwany łącznik stabilizatora), miły Pan umówił mnie na ten sam dzień :) (choć miał dużo klientów). Obejrzał autko i wszystko wytłumaczył ( jeszcze okazało się, że do zrobienia są klocki hamulcowe i tłumik). Kolejnego dnia...",
Aleksandra, KIA Shuma
"Przyjechałem tylko na olej a przy okazji zauważyli przetarte przędy hamulcowe!
Prawdopodobnie dzięki nim nie doszło to wypadku itp.
Dziękuję i polecam ",
Michał , Vw polo
"Wymiana filtra i oleju.
Wszystko profesjonalnie i miło.",
Grzegorz, Kia Sportage 2.0 cdri awd 2012
"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"Najlepszy serwis z jakim miałem styczność . Bardzo miła i uprzejma obsługa . Mój trudny problem diagnozowało kilka warsztatów nieautoryzowanych i autoryzowanych zbywając mnie że ten typ tak ma . W Marvelu od razu zajęto się sprawą i naprawiono usterkę . Koszt może nie był najmniejszy ale jakość musi kosztować . Gorąco polecam i jeszcze raz...",
Grzegorz , Kia Ceed
"Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm.Padł mi silnik w aucie - brak kompresji już myślałem o zakupie innego silnika i przekładce a jednak udało się uratować i odpalić silnik co jest zasługą pana mechanika za wszystko zapłaciłem symboliczne pieniądze .",
Marian, Opel Zafira A. 1.8 benzyna
"Warsztat godny polecenia.Dobry kontakt telefoniczny z klientem w czasie naprawy auta.Terminowo.Cena za usługę dokladnie taka jaka była ustalona-bez przykrych niespodzianek przy odbiorze po samochodu.Zawieszenie i hamulce w moim autku działają jak nowe.POLECAM.",
magda, ford fiesta 7
"Świetny serwis. Nie mam wypasionego auta, więc w lepszych serwisach traktują mnie byle jak. A tu zaskoczenie, super obsługa, miło i profesjonalnie. Ceny nie są najniższe, ale dostałem fakturę i gwarancję. Gdybym chciał przyoszczędzić, to mam tani garaż, ale parę razy miałem problem i o reklamacji nie było mowy. Wolę robić trochę drożej i mieć...",
Karol, Fiat
"Szybka diagnoza, punktualność i cena usługi jawna od samego początku. Do serwisu Pana Marcina skierował mnie mój narzeczony i ja go teraz polecam wszystkim kobietą, które chcą mieć profesjonalnie przeprowadzoną naprawę auta.",
Aurelia, nissan micra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje