Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od bieżącej obsługi pojazdów, po zaawansowane naprawy mechaniczne. Nasz doświadczony zespół mechaników oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii pozwalają na skuteczne rozwiązywanie wszelkich...
"Od kilkunastu lat korzystam z usług Auto-Naprawa Rainbow z kolejnymi samochodami (fiat, ford, obecnie hyundai). Bardzo fachowa obsługa, trafne diagnozy. Dotrzymywane terminy wykonania usługi. Z każdą usterką można się zwrócić - małą czy dużą awarią. Pan Grzegorz Łuczyński pomoże lub ew. doradzi, gdzie się udać z problemem. Należyta staranność....",
Joanna, hyundai i20
"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
"Od lat naprawiam u nich swoje i rodzinne auta.Trafiłem kiedyś przypadkowo ,po naprawie u kogoś i tak zostało.Solidni,komunikatywni,biorą odpowiedzialność za to co robią ,jeżeli coś przekracza ich możliwości polecają właściwe osoby.Przez w sumie ok 6 lat i ok 10 róznych aut naprawianych u nich nie zdarzyła mi sie reklamacja,czy fuszerka,nie było...",
maciek, fiaty,ople,renault
"Elektryka dla tych Panów nie stanowi wiekszych problemów. Moje auto miało problem ze światłami, nadmuchem, centralnym zamkiem, czasem nie chciało zapalić.. Minął już chyba rok a z żadnym z tych rzeczy nie mam problemów. Za to są nowe i szukałem numeru bo adres warsztatu uległ zmianie. ",
Piotr, Renault Megane II
"Bardzo miła obsługa, pomogli, doradzili wszystko, wytłumaczyli, bo nie do końca znam się na rzeczy, ale wszystkie moje problemy zostały rozwiązane, wszystko teraz działa jak należy. Jestem bardzo zadowolona, bo cena była naprawdę niska. Bardzo polecam !!!",
Anna, Peugeot 206
"Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie. Fachowa i miła obsługa. Rewelacyjny czas naprawy, auto wstawione 15:45 odebrane 21:20 tego samego dnia. Wymiana tarcz i klocków, wymiana łączników stabilizatora i gum oraz wymiana oleju i płynu hamulcowego.
Kolejne naprawy tylko w ACS Premium.",
Mario, Dacia DUSTER 1.6 16V, moc: 105 KM/77 kW 2010 r.
"Pomimo zaawansowanego wieku pojazdu, wymagane naprawy zostały wykonane profesjonalnie. Przyjęty zostałem w cywilizowanych warunkach z osobistym podejściem do klienta. Informowano mnie telefonicznie o przebiegu prac. Koszt dość wysoki ale adekwatny do zakresu prac. Wrócę na pewno z kolejnym autem. Polecam ",
Art, Audi 80 Avant TDI 90KM
"ZDECYDOWANIE POLECAM! BARDZO WYSOKIE KOMPETENCJE MECHANIKÓW!",
Karol, Golf VI
Zapewniamy pełen zakres usług: od mechaniki i serwisu blacharsko-lakierniczego, poprzez wulkanizację, aż po myjnię i car detailing. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego, skorzystaj z naszej wypożyczalni. Posiadamy również ofertę samochodów używanych.
Firma z 20 letnim doświadczeniem w naprawach Blacharsko-lakierniczych oraz mechaniką i elektromechaniką samochodową. Wykonujemy naprawy blacharsko -lakiernicze ,również bezgotówkowo w porozumieniu z Firmami Ubezpieczeniowymi ,wykonujemy...
"Karta naprawiona ekspresowo, od ręki. Koszty dużo niższe w stosunku do konkurencji.
Polecam Pana Przemka - profesjonalny i rzetelny.
Wcześniej wymieniałam obudowę karty w innym warsztacie, jednak po wymianie ciężko było wsunąć ją do czytnika, widać było klej. Raz upuściłam kartę i niestety klejenie nie wytrzymało. Mogłam otworzyć auto, ale...",
Agnieszka, Renault Megane
"Oddałem auto do warsztatu po wypadku. Bardzo dobrze chłopaki sobie poradzili z jego naprawą. Szczerze polecam.",
Mariusz, Opel Vectra
"Obsługa bardzo sprawna i miła, cena niewygórowaną.",
Bogdan Strzelecki , Dacia Sandero 1,0 2018
"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"Warsztat wybrałem ze względu na bliską lokalizację. Realizowałem wymianę opon i ozonowanie z Grouponu. Umawiałem się telefonicznie. Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie zostałem umówiony na wymianę opon. Kilka dni póżniej dzwoniłem, żeby umówić się na ozonowanie. Bez żadnego problemu druga usługa mogła być wykonana w tym samym terminie -...",
Trener, Ford Focus
"Polecam wszystkim tę firmę. Trafiłam tam z polecenia znajomego. Szybko i sprawnie naprawili mój samochód,a po naprawie został jeszcze super umyty. Miła i sympatyczna obsługa. ",
Zadowolona Klientka
"szybka, sprawnie, profesjonalnie :-)
gorąco polecam",
jarek, Dacia Duster 2010, Lauréate 1.6 16V 110 4x2
"Jestem tu nie pierwszy raz auto zostawiam i wracam po naprawie zawsze mam wiedze na temat usterki i jestem swiadom za co place problemy nie wracaja co za tym idzie diagnoza jest wlasciwa a co do cen i diagnozy innych warsztatow w porownaniu ww jestem mega zadowolony komentaze kture czytm to albo jacys zazdrosni mechanicy albo fake nie...",
siiwy, mazda mitsubishi volvo saab peugeot mercedes renal
"Szybko i solidnie ogarnięta naprawa w dobrych kosztach.Spokojnie mogę polecić usługi w tym warsztacie.Jestem zadowolona i napewno tam wrócę.Oby nie tak szybko...",
Kasia, Skoda octavia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .