"Solidnie szybko nie drogo bardzo polecam . Jestem mega zadowolona pozdrawiam chłopaków.",
Anna, Citroen C3 picasso
KubiakPol to nowoczesny warsztat samochodowy położony w Grudziądzu przy ul. Rapackiego 62E, który powstał z pasji do motoryzacji i chęci dostarczania usług serwisowych na najwyższym poziomie. Naszą misją jest zapewnienie kierowcom pełnego...
"Bardzo dobry warsztat. Widać, że znają się na swojej robocie. Miła obsługa. Jezeli chodzi o koszty, to są akceptowalne.",
Jan Derbin Grudziadz, Ford Mondeo mk4
"Jestem miło zaskoczony obsługą w tym warsztacie. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim którzy cenią sobie fachowość i profesjonalizm. Wzorowe podejście do klienta. Tak trzymać.",
Piach, Volvo V50
Warsztat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00-17,00 soboty 9,00-15,00
"Bardzo miła obsługa, nie trzeba czekać na wolny termin, pojechałam rano i przed południem już mogłam odebrać samochód, mechanik bardzo dokładnie opisał usterke. Nie będę szukać innego zakładu mechanicznego, byłam w Avamoto pierwszy raz i tylko temu zakładowi powierzę w ręce mój samochód. ",
Kasia, Renault Clio
"Obsługa bardzo miła bardzo sprawienie wymienili mi olej w aucie i także opony .Bardzo niskie ceny polecam.",
Igor, Citroen c5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie uszczelniacza półosi i krzyżaka , podczas jazdy na biegu jest cisza ,po naciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu na luz podczas jazdy ,ze skrzyni dochodzi nie tyle co stukanie a terkotanie ,i z utrata prędkości słabnie. Volvo V40 ,99, benzyna 1,8
volvo V50 1.6 D2 2011r. model 2012r. skrzynia manualna 6 biegów. Stuki przy zmianie biegów po zagrzaniu. Problem nie występuje na zimnym, po przejechaniu około 10km przy ruszaniu i zmianie biegów z 1 na 2 słychać stuki (czasami z 3 na 4), raz przy odsprzęglaniu napędu słychać stuk przy...
Podczas jazdy nie moge włączyć piątego biegu Volvo XC 60. Co się mogło stać?
Witam,mam problem z volvo v40,1.8 benzyna 1998,chodzi o skrzynie biegów, mechanik wymienił jakieś zabezpieczenie po czym auto przejechało 500metrow i znów to samo wbija się bieg A auto nie rusza ,czy wie ktoś co to może być,?