"BARDZO DOBRY MECHANIK ZAWSZE SOLIDNIE,SZYBKO I NIE DROGO",
TOMEK, MATIZ
KubiakPol to nowoczesny warsztat samochodowy położony w Grudziądzu przy ul. Rapackiego 62E, który powstał z pasji do motoryzacji i chęci dostarczania usług serwisowych na najwyższym poziomie. Naszą misją jest zapewnienie kierowcom pełnego...
"jestem pod wrażeniem, mój Focusik naprawiony błyskawicznie, cześć "od ręki", cena przyzwoita,
miło, sympatycznie, fachowo",
AnnaKamila, Ford Focus
"Serdecznie polecam ten warsztat samochodowy. Sprawdzałem samochód przed zakupem. W piątek telefon, w sobotę wizyta. Pełna profesjonalna diagnostyka samochodu. Frontem do klienta od samego wejścia. (Gorąca kawa w chłodny dzień na plus). Jak dokładnie sprawdzić samochód, to tylko w tym miejscu. Doskonała baza jeśli chodzi o sprzęt...",
Tomek, Skoda Rapid
Warsztat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00-17,00 soboty 9,00-15,00
"Szybka ekspresowa i profesjonalna naprawa uszkodzonego DPF podczas podrozy ze Sląska. Wielkie podziekowania dla wlasciciela i zalogi za szybka i fachową naprawe. Polecam goraco ten warsztat.",
Jarek, Mazda6
"Bardzo dobry Auto Serwis, profesjonalna i miła obsługa, dobre ceny, polecam",
Justyna
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?