"Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu, Pan Marcin przed naprawą wszystko mi wyjaśnił podał co będzie naprawiane ile to będzie kosztowało itd. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będę musiał korzystać to tylko z usług tego warsztatu i na pewno będę polecał.",
Mateusz, Peugeot 307
"Witam od lat oddaję do różnych napraw i serwisów swoje auto do tego serwisu chodzi o Audi A5 2012 rocznik jestem bardzo zadowolony z usług robię wszystko od a do z na pewno wrócę oby nie za prędko",
Damian, Audi
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Serwisuję tu swojego audika już od 3 lat i dzięki temu mogę wyłączyć wszelkie obawy o naprawę auta. Mając stłuczkę na drugim końcu Polski wiozłem laweta bryczkę tutaj bo mam do Panów zaufanie. Polecam.",
Mario, Audi A4 B7 2.0 TDI
"Panowie zawsze udzielali mi szybkiej pomocy, jeśli po naprawie samochodu dalej coś było nie tak samochód trafiał z powrotem na warsztat bez dodatkowych kosztów i to w bardzo szybkim terminie. Jestem zadowolona z jakości serwisu samochodu, jak i obsługi mnie jako klienta. Zawsze wszystko miałam dokładnie wytłumaczone. Polecam.",
Ania, Volvo XC70
"Serdecznie polecam ten zakład. Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Zaoszczędziłam dużo pieniędzy, bo w poprzednim warsztacie chcieli mi cały silnik wymieniać, a to była drobnostka za 120 zł. Gorąco polecam. ",
Diana, Ford focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie uszczelniacza półosi i krzyżaka , podczas jazdy na biegu jest cisza ,po naciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu na luz podczas jazdy ,ze skrzyni dochodzi nie tyle co stukanie a terkotanie ,i z utrata prędkości słabnie. Volvo V40 ,99, benzyna 1,8
volvo V50 1.6 D2 2011r. model 2012r. skrzynia manualna 6 biegów. Stuki przy zmianie biegów po zagrzaniu. Problem nie występuje na zimnym, po przejechaniu około 10km przy ruszaniu i zmianie biegów z 1 na 2 słychać stuki (czasami z 3 na 4), raz przy odsprzęglaniu napędu słychać stuk przy...
Podczas jazdy nie moge włączyć piątego biegu Volvo XC 60. Co się mogło stać?
Witam,mam problem z volvo v40,1.8 benzyna 1998,chodzi o skrzynie biegów, mechanik wymienił jakieś zabezpieczenie po czym auto przejechało 500metrow i znów to samo wbija się bieg A auto nie rusza ,czy wie ktoś co to może być,?