Tadex oferuje pełen zakres usług z zakresu mechaniki ogólnej, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne działanie Twojego samochodu. Specjalizujemy się w naprawach i konserwacji kluczowych układów, takich jak hamulce, skrzynie biegów, sprzęgło,...
"Zdecydowanie polecam !
Wulkaniazacja na bardzo wysokim poziomie !
",
SSL
"Ja moge wszystkim polecić ten warsztat nigdy sie nie zawiodlem maja dobrze wyposazony warsztat nawet urzadzenie do sprawdzania alternatotow sprawdzili mi ostatnio na miejscu przy mnie .wlasciciel spoko gosc troche zabiegany ale ma pojecie dobrego maja tez elektryka starszy gosc ale kumaty i dokladny fajnie bo wszystko mozna zrobic w jednym...",
Piotr, leon,mazda 6,trafic
"WITAM WSZYSTKICH NAPRAWIAJĄ SAMOCHODY PRAWIE ZAWSZE W TYM SAMYM DNIU, ZAWSZE DZWONIĄ I PODAJĄ KOSZT NAPRAWY,NIE NAPRAWIAJĄ BEZ KONSULTACJI Z KLIENTEM A TO BARDZO WAŻNE,STALI KLIENCJI SĄ DLA NICH BARDZO WAŻNI!!! KIEDYŚ ZOSTAL PO PRACY W SOBOTĘ
ZARÓWNO BIURO JAK I MECHANIK ŻEBYM MÓGŁ WYJECHAĆ W TRASĘ. NIE MUSIELI NIE ZAPŁACIŁEM ZA TO NIC...",
ZBYSZEK, OPEL
"Od wielu lat korzystam z pomocy pana Marcina i zawsze jestem zadowolona ,autko zawsze porządnie zrobione i ceny przyzwoite .Żadnego oszustwa.Polecam wszystkim.",
Kasia
"Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Wygląd warsztatu pozostawia wiele do życzenia ale obsługa profesjonalna.",
rupes
"usługa wykonana w terminie szybko sprawnie i niedrogo polecam.",
Marcin, skoda pick up
Zajmujemy się: - klimatyzacją - kompleksową naprawą i diagnostyką układów klimatyzacji, - mechaniką pojazdową, - diagnostyką komputerową, - ustawianiem zbieżności, - układami wydechowymi. Zapraszamy do naszego...
Wykonujemy bieżące naprawy, ogólne przeglądy stanu technicznego pojazdu, kompletny serwis klimatyzacji, wymiana i naprawa układu wydechowego, a ponadto wulkanizacja i sprzedaż opon nowych i używanych w atrakcyjnych cenach. Oprócz w/w usług na...
Pomagamy utrzymać Twój samochód w doskonałym stanie technicznym – od diagnostyki po kompleksową naprawę z gwarancją. Zarezerwuj termin wizyty już dziś i bądź pewny rzetelnie wykonanej naprawy samochodu.
"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek
"Wielokrotnie serwisowałem tam auta,ze względu iż często je zmieniam(taka praca) zdążyłem poznać warsztat i jego możliwości i jeszcze nigdy się nie zawiodłem,właściciel zawsze znajdzie wyjście z sytuacji "awaryjnej" POLECAM.
Łukasz",
LUKUN, AUDI C4 2.8V6
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Warsztat spoko - jesli chodzi o cene to nie odbiegaja znaczaco od innych ale za to potrafia wykonac profesjonalnie naprawe. Nigdy nie mialam reklamacji a w wielu przypadkach ratowali mi zycie ;). Majster spoko zawsze doradzi i pomorze. Pozdrawiam",
Miszek
"Od kilku lat warsztat Państwa Lasoń serwisuje i myje nasze samochody firmowe i wszyscy u nas są zadowoleni. O wysokiej jakości serwisu niech świadczy fakt, że na naprawy trzeba się umawiać z wyprzedzeniem . Zrezygnowaliśmy z serwisów fabrycznych bo mechanicy firmy Lasoń zrobią dokładnie to samo za mniejsze pieniądze.
Polecamy wszystkim.",
Tomasz
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje