"Polecam bardzo ten serwis, serwisuje tam swojego peugeota 406,ojciec swoja fieste i teraz żona swoje clio.Polecam,obsługa miła i fachowo potrafią zrobić co należy.Polecam. Szybko i na temat.Polecam i pozdrawiam",
skodi, peugeot 406
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Bardzo dobrze wykonana usługa. Chłopaki są rzetelni, uczciwi i mili. Znają się na rzeczy, potrafią doradzić i zadbac o zadowolenie klienta. Polecam!",
Michał, Seat Leon Top Sport
"Jeśli mam oddać w opiekę swoje auto, to tylko mechanikom z Waszego warsztatu!:)
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, praca z pasją!
",
Anna, Seat Ibiza 2010
"W dieselku zużyła się pompa vacum. Szybkie sprawdzenie hamulców na diagnostyce,
i jak zwykle sprawna naprawa. Co ciekawe, po wyjęciu pompy okazało się, że nie jest
w złym stanie i właściciel warsztatu osobiście zawiózł element celem naprawy do ślusarza.
Dzięki dużemu zaangażowaniu Pana Lasonia około 500 zł zostało w mojej kieszeni!!...",
Tomek B., Seat Ibiza 1.9 TDi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...