"Szybka i sprawna diagnoza co jest do naprawy, rzeczowa rozmowa z klientem co trzeba zrobić, profesjonalnie. Cena na pewno warta tej jakości, Wcześniej byłem w tym warsztacie z inną sprawą i dostałem usługę za darmo (bo to była prosta rzecz, ale ja się na tym nie znam). Żadnej gadki typu "oj, ale tu mam u pana roboty". ",
zadowolony, Opel Meriva
"Warsztat z kompetentnymi mechanikami naprawiającymi faktyczny problem, a nie na zasadzie eliminowania innych problemów.Panowie bardzo życzliwi i potrafią doradzić . Jeszcze nie zdarzyło się nam jechać do ,,poprawki'' jak to bywało w innych warsztatach . Ceny całkiem do zniesienia biorąc pod uwagę poziom obsługi. Zwróciłam uwagę na ogromny...",
Zbigniew D, OPEL Astra
"Auto naprawiam od u nich od lat, zawsze byłem zadowolony z jakości usług jak i z ceny. Warsztat otwarty długo a jak trzeba to i w dzień niepracujący pomogą. Parę razy zdażały mi sie awarie w terenie i również nie miałem problemu z pomocą ze strony warsztatu.",
facet, Opel Signum
"Ustawienie zbieżności bezbłędne. Wcześniej próbowałem w 3 innych warsztatach z marnym skutkiem.",
Marr, Opel Vectra C
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu, jeżdżę od dłuższego czasu, naprawy wykonane szybko i sprawnie,miła obsługa, panowie bardzo mili, dziś akurat był wydech naprawione ekspresowo, polecam ten warsztat.",
Iwona , Opel Astra
"Zlecone przeze mnie prace( usterki ) ,zostały profesjonalnie wykonane . Auto jeszcze przeszło szybki test- diagnostyczny i zauważone nieprawidłowości - naprawione . W każdej z czynności - dobry kontakt telefoniczny - przed naprawa ,szacowany kosztorys . Polecam ten. Warsztat , zmotoryzowanym , ponieważ mechanicy są rzetelni i profesjonalni . ...",
Jerzy N., Opel Signum 2.0l turbo benzyna 175kM /129K
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.