"Polecam wszystkim usługi jakie oferuje euro car service. Fachowe podejście do tematu, szybko wykonane naprawy i serwis. Pan Tadeusz oprócz tego, że jest przemiłym człowiekiem jest rownież uczciwy!!! Będę tu wracać ;-)",
Beata
"Polecam ten serwis wszystkim tym, którzy sparzyli się na partaczach i panach mietkach, którzy uczą się na naszych samochodach. Zawsze miło, przyjemnie, kontakt dobry, ceny przystępne, czy to problemy z elektroniką, czy z mechaniką, panowie zupełnie radzą sobie ze wszystkim. Na miejscu laweta, zawsze służą pomocą w miarę możliwości.",
mega zadowolony, Laguna
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat, naprawy wykonywane solidnie, rzetelnie i uczciwie. Odbiłem się od wielu mechaników "wymieniaczy". Tutaj chłopaki naprawdę mają pojęcie co robią. Kontakt z klientem oraz ceny usług na bardzo pozytywnym poziomie. Polecam każdemu kto chce zaoszczędzić czas i nerwy na diagnozie i naprawie swojego...",
Arek., Mercedes Benz
"Jeśli mam oddać w opiekę swoje auto, to tylko mechanikom z Waszego warsztatu!:)
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, praca z pasją!
",
Anna, Seat Ibiza 2010
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?