"Pomimo raczej negatywnej opinii mają porządnego elektryka, zdiagnozował usterkę i usunął ja w niespełna 25 minut osobiście polecam",
Paweł Opel Kadett
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Polecam wszystkim usługi jakie oferuje euro car service. Fachowe podejście do tematu, szybko wykonane naprawy i serwis. Pan Tadeusz oprócz tego, że jest przemiłym człowiekiem jest rownież uczciwy!!! Będę tu wracać ;-)",
Beata
"Jeśli mam oddać w opiekę swoje auto, to tylko mechanikom z Waszego warsztatu!:)
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, praca z pasją!
",
Anna, Seat Ibiza 2010
"Od kilku lat warsztat Państwa Lasoń serwisuje i myje nasze samochody firmowe i wszyscy u nas są zadowoleni. O wysokiej jakości serwisu niech świadczy fakt, że na naprawy trzeba się umawiać z wyprzedzeniem . Zrezygnowaliśmy z serwisów fabrycznych bo mechanicy firmy Lasoń zrobią dokładnie to samo za mniejsze pieniądze.
Polecamy wszystkim.",
Tomasz
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?