"Polecam bardzo ten serwis, serwisuje tam swojego peugeota 406,ojciec swoja fieste i teraz żona swoje clio.Polecam,obsługa miła i fachowo potrafią zrobić co należy.Polecam. Szybko i na temat.Polecam i pozdrawiam",
skodi, peugeot 406
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Podziękowania dla właścicieli Firmy Euro-Car z Czeladzi za wysoką wiedzę, kompetencje, solidnie wykonane zlecone naprawy samochodów w latach 2007-2015. od właścicieli P.P.H.U."MARKER" SP.J.",
MARKER , Volkswagen
"Usługa wykonana zgodnie ze sztuką, bez żadnej fuszerki. Dodatkowo zostałem poinformowany co należałoby jeszcze dodatkowo wymienić. Dobry kontakt z serwisem. Serdecznie polecam",
Robek
"Serdecznie polecam ten zakład. Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Zaoszczędziłam dużo pieniędzy, bo w poprzednim warsztacie chcieli mi cały silnik wymieniać, a to była drobnostka za 120 zł. Gorąco polecam. ",
Diana, Ford focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .