"Jestem kobietą która nie ma pojęcia o mechanice i tam zostawiam zawsze auto i naprawa jest ok, miło szybko i pożadnie Polecam",
anka
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Wszystko zrobione jak należy . Profesjonalna obsługa . ",
scoot7, Volkswagen Sharan
"Oddaje moje dwa aut już od jakiegoś czasu tylko do tego warsztatu. Zawsze konkretnie wiem co jest robione i ile mnie to będzie kosztować. Wszystko później jest dokładnie opisane na fakturze. O wszelkich naprawach jestem informowany telefonicznie przed ich wykonaniem oraz o ich kosztach zaraz po ich zdiagnozowaniu. Jeszcze nigdy nie mialem ...",
Maciek, Citroen
"Korzystałem z koleżanką kilkakrotnie usuwając usterki techniczne , wymiany opon,, zbieżności, prostowanie felg...Bardzo elastyczni w temacie ustalenia terminów, Ostatnia wymiana opon z usunięciem uszkodzeń felg...Rewelacja, samochód ani drgnie nawet grubo po 100/h. Jutro planuję założenie opon na nowo kupione felgi..Jeszcze nie dzwoniłem Ale...",
Lucjan i Bożena, Citroen Xsara, Ford Fiesta
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady