"Witam od lat oddaję do różnych napraw i serwisów swoje auto do tego serwisu chodzi o Audi A5 2012 rocznik jestem bardzo zadowolony z usług robię wszystko od a do z na pewno wrócę oby nie za prędko",
Damian, Audi
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Wymiana tarcz, klocków i płynu hamulcowego w moim samochodzie przebiegła bardzo szybko. Cena usługi bardzo konkurencyjna. Fachowe doradztwo. Na pewno skorzystam kolejny raz z usług Auto Centrum PIK.",
Magdalena, BMW X5 2011
"Dobra i przedewszystkim szybka naprawa cena przystepna polecam",
Pawel, Bmw
"Świetny warsztat, super fachowcy. Korzystam od kilku lat i nie zawiodłam się.
Szczerze polecam.",
Małgorzata
"Szybko, solidnie i przede wszystkim dobra jakość usług i części. Zostałem stałym klientem po kilku wizytach. Polecam",
Andrzej, BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...