"W moim aucie strasznie drgało coś po odpaleniu silnika. Okazało się, że zerwana poduszka silnika. Polecam ten warsztat ! Bardzo mila i fachowa obsługa, miły i konkretny właściciel zakładu. Usterkę w moim aucie zdjagnozowano i naprawiono szybko. Cena za usługę naprawdę ok. Panowie trzymajcie tak dalej!!!! Pozdrawiam",
olo 261, Peugeot 407 SW disel 2.0
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Problem dotyczy dachu panoramicznego w skoda yeti. Przy otwieraniu i zamykaniu dość głośno piszczy.Czy mogę samemu zaradzić czyli coś nasmarować ale co?Czy jechać do mechanika .
Witam, mam golfa 5 z panorama dach, problem w tym ze dach nie reaguje na otwieranie ani zamykanie po prostu nie dziala... jaka moze byc tego przyczyna???