"To już 2 wizyta w warsztacie pana Emila wcześniej passat b5 teraz ford s-max . Określenie usługi super z dbałością o każdy szczegół lepiej niż w Aso i oczywiście taniej polecam z czystym sumieniem pan Emil dokładnie wie co robi i nie przeszkadza mu że klient pyta i jest przy naprawie po prostu człowiek uczciwy który dba o swoja renomę oraz o...",
Paweł M, Ford S-Max 2011rok 2,0 tdci
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mąż umył mi silnik w ten upał, otwarta była maska w dzień przez kolejne trzy dni ( akumulator był odłączony podczas mycia ) niestety nie odpala. co się mogło stać?
Mam chłodnicę mocno zalepioną rozbitymi robakami. Pytanie mam takie, jak mogę ją umyć na zewnątrz? Karcherem? Czy ciśnienie jej nie uszkodzi? Jest delikatna? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
Dzień dobry. Chciałbym umyć silnik, tylko nie bardzo wiem jak. Czy myjka ciśnieniowa nie spowoduje jakiejś awarii elektryki? Jak najlepiej umyć silnik? Proszę o rady