"Zlecałem małą, ale dość skomplikowaną (wycięcie przedniej szyby) naprawę lakierniczą oraz wymianę przewodów turbiny. Bardzo dobry kontakt z warsztatem. Wszystko rzetelnie omówione i wycenione. Warsztat dotrzymał umówionego terminu odbioru auta. W międzyczasie telefonicznie byłem informowany o procesie naprawy. Polecam. ",
Jakub, Volvo C30
"Dziękuję Panu Tomkowi za błyskawiczną reakcję i diagnozę! Było już prawie po godzinach, sobota, padał deszcz, przede mną podróż, a mój samochód "dusi się" na wolnych obrotach.
Usterka została wytropiona bez podłączania do komputera i zostało mi nawet wyjaśnione i pokazane o co chodzi! Super podejście do klienta. Polecam.",
zadowolona, mitsubishi carisma
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...