"Poprostu super firma!!!!!!!!! Wszystki formalności przejeli na siebie, auto zastępcze podstawini na miejsce kolizji. Po naprawie odstawili auto pod dom i zabrali zastępczaka a do tego odemnie nie skasowali ani grosza. Aż nie do wiary Ze takie firmy u nas istnieją. poprostu SUPER.",
Kalisz Piotr, Mazda
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...