"Profesjonalnie, tanio i szybko ! Jak mówią, że na jutro - to jest na jutro :)
Polecam ! Jak naprawiać auto to tylko w Loka Auto :D
Kupiłam też od nich auto, sprawuję się super!",
niepaulina
"BARDZO PROFESJONALNIE I DOKŁADNIE WYJAŚNIANE CO PO KOLEI JEST ROBIONE.
S KLASA 350 CDI PODKRĘCONA Z 258KM NA PRAWIE 300KM I MOMENT O 80Nm DO GÓRY. SZEF ZNA SIĘ NA ROBOCIE, I NIE WCISKAJĄ KITU JAK INNI. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!",
kamil, MERCEDES W221 350 CDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzien dobry Gdyby ktoś chciał pomoc i zerknąć na logi z passata b6 1.9 bxe, ocenić co jest nie tak jeśli cos jest nie tak... Sprawa wygląda tak ze auto było na hamowni wyszło 85KM zamiast seryjnych 105KM. Logi...