"Bardzo profesjonalna obsługa :) Polecam ;) ",
klaudia
"Wszystkie naprawy OK. Czysto zawsze na czas. Wracam cały czas :)",
Monk89, Peugeot 407
"warsztat na wysokim poziomie
kontakt telefoniczny super
wglad po naprawie na wymienione czesci
w trakcie naprawy mozliwsc zobaczenia samochodu-na kazdym etapie
polecam w 100%
tomek",
tomek
"Дуже вдячний авто сервісу за швидку та якісну роботу! Все зробили професійно, оперативно та з турботою про клієнта. Приємно мати справу з майстрами, які знаються на своїй справі. Однозначно рекомендую всім",
Aндрій , Renault Megane 2
"Bujałem się z naprawą elektroniki samochodu przez miesiąc po autoryzowanych stacjach zapłaciłem dużo pieniędzy i nic nie zrobili . A w serwisie AUTOMAX AUDI VW naprawili mój samochód w
2 dni cena jak dla mnie rewelacyjna polecam 100% za fachowość i znajomość zagadnień !!!",
Audi, Audi a8
"Co tu dużo gadać. Koleś wymiata. Naprawdę polecam ",
Łukasz , Audi A4
"Mogę tylko przyłączyć się do grona zadowolonych. Wprawdzie korzystałem tylko z wymiany filtra oleju i oleju ale usługa zrobiona na wysokim poziomie. Pierwszy raz się spotkałem się z taką dbałością wykonywanej usługi. A jak zobaczyłem , jak p. Łukasz myje mi podwozie z oleju, który wyciekł podczas wymiany filtra to mi opadła szczęka. Do tej...",
Renault Scenic I, Renault Scenic I
"Ogolnie pozytyw, jednak taki pan kiedys pracowal ktory zakladal mi radio w aucie nie dosc ze robil to 2h i co chwile gdzies wychodzil kazal mi w dodatku lutowac kable i wzial za nic 50zł ale tego pana juz nie ma na szczescie, ogolnie mila obsluga bardzo szybko tanio i perfekcyjnie naprawiają jak i wstawiaja oponki, ogolnie oceniam na 4+.",
Sosnowiczanin
"szybko - niedrogo - profesjonalnie nic wiecej nie d sie dodac",
Artur Drabik, opel zafira B 1,9 cdti
"Witam
Pełna skuteczność w diagnostyce usterki. Polecam. U mnie był problem z układem paliwowym - skutek niefachowych napraw poprzednich "specjalistów". Po wizycie w Czubamotors skończyły się moje kłopoty bo ostatnio bylem w naprawie ponad pół roku temu. Mimo że mieszkam w Zabrzu to umówiłem się na kolejną wizytę z kilkoma mniej poważnymi...",
MarR, BMW e39 530 D
"Polecam szybką diagnostyka i wymiana oraz mile zaskoczenie w postaci umytego autka gotowego do drogi
Dziekuje i Pozdrawiam ",
Tomi , Nissan
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...