"Bardzo dobry warsztat,fachowe podejscie do klienta i co najwazniejsze przy placeniu nie boli:)Pozdrawiam wlasciciela.
mazda 6 2.0 MZR-CD 2006r kombi",
Darek, mazda 6 2.0 MZR-CD 2006r kombi
RESMA salon i serwis Jeep® Citroën Fiat, Professional i Opel
Obrońców Tobruku 5, Osiedle Podgrodzie, Olsztyn
"Bardzo przyjazna obsługa i życiowe podejście do klienta.
Diagnoza i naprawa samochodu sprawna.
Ceny faktycznie niższe niż w podobnych punktach w Olsztynie.",
Roman S., Jeep Cherokee
"Samochód po naprawie zachowuje się dobrze, brak oznak niedociągnięć lub innych błędów.",
Przemek , Nissan Qashqai +2
"jestem bardzo zadowolona. Warsztat zrobił naprawę w ramach autocasco. Musiałam tylko wydrukować u siebie zgłoszenie do ubezpieczyciela, zaprowadzić auto do warsztatu i potem odebrać gotowe. Bardzo mi się to spodobało.",
krystyna, Citroen DS 3
"Bardzo dobry mechanik za rozsądne pieniądze. Nie naciąga klienta. Z całą pewnością godny polecenia. Sabinka będzie naprawiana tylko u niego.",
Tomek, Saab 9-5
"Serwisuję u nich kolejne auta od kilkunastu lat. Rzetelna obsługa. Może gdzieś indziej jest taniej ale tu nigdy nie nadużyli mojego zaufania.",
Tomasz
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Miła obsługa i rzetelna pomoc , ceny bardzo atrakcyjne .Polecam",
Krysiek, BMW E60
"Bardzo serdecznie polecam usługi Pana Pawła Witkiewicza. Bardzo szybko zdiagnozował usterkę w moim aucie i równie szybko pozyskał potrzebne do naprawy części. Również bardzo sprawnie dokonał napraw. Nie mam żadnych zarzutów co do zleconej pracy. Szybko, tanio i solidnie. Bardzo polecam!",
Dredd, vw passat
"Szybko znaleziono usterkę, zweryfikowano stan mojego samochodu i dowiedziałam się, co jeszcze trzeba naprawić. Miła i kompetentna obsługa, fajna poczekalnia, dobra kawa i aktualna prasa. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!! A koszty prawie o połowę niższe niż w autoryzowanej stacji, a wszystkie części oryginalne + oleje zgodnie z normami Mercedesa!!! ...",
Małgosia, A 170 CDI
"Bardzo miły kontakt i pomocny człowiek, auto super ok.polecam",
Dorota, Opel
"super",
dolas
"Bardzo dobra obsługa. Zamontowali mi CB, ustawili i wyregulowali. Odbiór bdb. Wszystko trwało godzinę. ",
Zbigniew, Audi
"Jeżdżę do nich 14 lat. Zawsze jest fachowo, rzetelna wycena. Nigdy się nie zawiodłem. Naprawy są wykonywane szybko, kontakt na bieżąco. Ceny świetne. Będę do BiB jeździł zawsze:) . Na prawdę polecam serwis.",
Szyman, Volvo V50, wcześniej Renault Thalia
"Zostały wymienione zaciski przednie, wymieniona rozrusznik, naprawa przebiegła bardzo sprawnie, obsługa przesympatyczna zarówna pan prezes , chyba właściciel jak i pan mechanik, doradzili jeszcze pewne naprawy o których nie wiedziałem wszystko przez kontakt telefoniczny, nie ma naciągania na kasiorkę, wszystko za moją zgodą, dziękuję. Ps. Tak...",
Ryszard/1945 Olsztyn, Mercedes 202 silnik 1.8
Warsztat samochodowy, lakiernik, blacharz, mechanik
Krzyżanowski Ryszard Zakład Mechaniki Pojazdowej
I Dywizji Wojska Polskiego 29 a, Osiedle Grunwaldzkie, Olsztyn
"Szybko, sprawnie, posiadają sprzęt nawet do nowych modeli Porsche. Potrafią naprawić coś, czego inni nawet się nie podejmują. Zawsze służą radą i pomocą, nie ma mowy o jakimkolwiek naciąganiu. Koszty napraw są niskie w porównaniu z tym, co i jak robią. Mają dużo zleceń i nie mają parcia na każdego złapanego klienta. Jak czegoś nie robią to nie...",
gonzo
"Fajna kompetentna kadra. Miła atmosfera obsługi, można dogadać szczegóły i plan napraw na przyszłość",
DCzW
"Panowie jako jedyni w mieście naprawili moje autko porządnie bez ściem i naciągania. Nie dość , że mają naprawdę dobre ceny w porównaniu z innymi to robią swoją robotę porządnie. Wieli szacunek dla nich za zniżki dla honorowych dawców krwi. Z całą pewnością i zaufaniem mogę oddać im samochód i wiem, że staną na rzęsach żeby naprawić go z...",
Paulina , Chevrolet Aveo
"Mechanicy pracujący w tym warsztacie to prawdziwi profesjonaliści. Bez zbędnych komentarzy zabrali się do pracy i już na drugi dzień samochód byl do odbioru. Cena nie była wygórowana, pracownicy zakładu fachowo opisali mi jakie części muszą kupić i na moje życzenie przedstawili faktury. Rzetelna, uczciwa firma. ",
Wojtek;)
"Szybko i sprawnie , pełen profesjonalizm. Tylko u nich naprawiam swoje autko.
",
Grzegorz, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...