"Wszelkie naprawy wykonane jak należy. Usterki się nie powtórzyły. Tanio i co najważniejsze szybko wykonywane naprawy bez fuszerki. Świetny kontakt z klientem. Polecam Michała bo zna się na tym co robi.",
Kamil, Seat Toledo 1.9 TDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Rzuca silnikiem jak jest tylko nagrzany na biegu jałowym brak błędów na diagnostyce i zmienione koło dwumasowe na nowe i brak efektów :-(
do predkosci 110km/h auto jedzie dobrze po zwiękrzeniu prędkości traci moc i zwalnia do setki po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu auto znów ma moc ale tylko do prędkości 120lub130 i to samo się dieje co moze byc przyczyną??
Po odpaleniu silnika 2.0 disel 136km słychać dziwny ciągły pisk z lewej strony silnika co to może być ? Proszę o pomoc.
Witam Mam pewien problem z dziwnym stukiem w silniku 3.0 cdi (om642) w mercedesie w212 350 cdi. Dziwny dźwięk objawia się niemal identycznie jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=RabVaQHL0lA Co najdziwniejsze, jest to nowy silnik (po regeneracji), gdzie ,wymieniono wał korbowy...