"Bardzo jestem zadowolony z napraw. Stały klient. Opel Vivaro- Dariusz Trzciński
szybko, solidnie i ceny są przystępne...oby tak dalej!
",
Dariusz, Opel Vivaro 2006
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...