"Serwis ok bez zastrzeżeń cena rynkowa.
Czas realizacji bez zastrzeżeń.",
Zdzisław , lexus nx350h
"Wielokrotne naprawy w tym warsztacie są godne pochwały.Wysoki poziom obsługi i koszty tak samo niskie.Polecam fachowcy",
Szary, Opel Astra K
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...