"Doskonały
Fachowość kultura, osobista
W swojej historii kierowcy nie spotkałem się jeszcze z taką solidnością
Dziękuję ",
Stad, Ford Kuga 2000 D 2019
"Usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Miła atmosfera młodego zespołu. Odniosłem wrażenie, że nie ma rzeczy nie możliwych. Polecam. ",
Abulafia , Fiat freemont
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...