"Bardzo dobry warsztat. Póki co ani razu się nie zawiodłem. Przyjeżdżam już drugim samochodem. Nie naciągają na niepotrzebne naprawy i można dogadać się co do ceny. ",
Mariusz Majak, Fiat Punto, Kia Sportage II
"Super warsztat, Miła atmosfera, przystępne niskie ceny i fachowa obsługa. Samochód naprawiony w 100%. Mają dobry sprzęt. Pokrowce na fotelach i kierownicy, Normalnie jak serwis autoryzowany ale dużooooo taniejjjjjj!!!!!!!!!!!!!!! i chyba lepiej !!!!!!! Polecam",
Ducato
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...