"Przez przypadek wpadłem na nich po tym jak przejęli warsztat po poprzednim właścicielu i serwisuje u nich auta do dziś. Profesjonaliści znają się na tym co robią, robią to dobrze i za rozsądne pieniądze nie znam lepszego serwisu BMW a szukałem już w różnych miejscach",
Piotrek, BMW
"Auto naprawiane kilkakrotnie w warsztacie i jestem bardzo zadowolona. Fachowa obsługa.
Gorąco polecam! ",
Gosia, Fiat Grande Punto
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...