Auto Serwis Premio StrefaOpon - przeniesiony na PŁOSKIEGO 3
Gdyńska 19 (warsztat przeniesiony na PŁOSKIEGO 3), Osiedle Mazurskie, Olsztyn
Warsztat zamknięty - Zapraszamy do naszej drugiej lokalizacji: Auto Serwis Premio StrefaOpon Serwis ul. Płoskiego 3 10-699 Olsztyn
"Serdecznie polecam Pana Czarka jest to bardzo dobry i solidny mechanik. Nie jestem z olsztyna numer znalazlem na tej stronie i sie oplacilo uratowal mnie i moja rodzine przed powrotem do poznania na lawecie. mimo ze to byla niedziela pomogl nam bez wachania gdzie inni krecili nosami gotaco polecam . Zaluje ze u nas w poznaniu ciezko jest o...",
Marek, Audi A6 C6 3.0 tdi
Potrzebujesz naprawić samochodu? Zadzwoń. Posiadamy wiedze, doświadczenie i sprzęt.
Warsztat samochodowy, lakiernik, blacharz, mechanik
"Bardzo dobra obsługa. Zamontowali mi CB, ustawili i wyregulowali. Odbiór bdb. Wszystko trwało godzinę. ",
Zbigniew, Audi
"Bardzo dobry mechanik. Od wielu lat korzystam z Jego usług. Konkretny, dokładny i przede wszystkim terminowy co dla mnie jest bardzo ważne. ",
Iwona, Opel
"Zakład solidny jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrej roboty. Lakiernik mówi wszystko niczego nie zataja. Cena naprawdę przystępna. W razie jakichkolwiek przedłużeń lakiernik dzwoni i powiadamia o przyczynie za co należy mu się wielki plus. Auto otrzymałem umyte. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu!",
Mariusz
"Bardzo polecam.Warsztat i wulkanizacja na bardzo wysokim poziomie. Jeżdżę tutaj od dłuższego czasu, na wymianę opon nie trzeba długo czekać, a jak coś się dzieje z samochodem to jestem szybko obsłużony",
Andrzej, Mercedes
"Nie zawsze mają wolny termin i trzeba trochę poczekać na wizytę, ale to świadczy o jakości usług. Naprawiam swoje Mondeo od lat i jestem zadowolony !!!",
Zenek, Ford Mondeo
"Wymiana opon szybko i bez problemów z miłą obsługą. ",
JB3, Ford Fiesta
"Z bólem serca wystawiam POZYTYWNĄ opinię, bo zdaję sobie sprawę, że zaraz ustawi się kolejka i będę musiał dłużej czekać! :)
Od dwóch lat naprawiam u nich swoje samochody i jestem w pełni zadowolony. Są terminowi, telefonicznie określaja koszty i pytaja się czy wymieniać. Cenowo jak u innych, ale nie za wysokie.
POLECAM!!!",
radar, Ford Mondeo, Ford Fiesta, Mercedes Sprinter
"Do warsztatu dotarłem przypadkiem, w takcie jazdy zrobiła się choinka na desce rozdzielczej i samochód zgasł, to miejsce było najbliżej. Nie zdązyłem spalić papierosa a usterka już została usunięta i to za darmo!! Dodatkowo podpompowano mi koła. Polecam!!",
Jerry, Renault Laguna II
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...