"Do warsztatu trafiłem z problemem wypadającego zapłonu i brakiem mocy. Bylem u kilku mechaników i każdy wymienial świece i cewki a to nic nie dawało. Kolega mi polecił ten warsztat i pojechałem zostawić samochód. Chłopaki stwierdzili ze kompresja na drugim cylindrze jest za mała. Po rozebraniu silnika okazało się ze tłok jest wypalony między...",
Jacek, VW Golf VI 1.4 TSI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam volvo s60 2,4 benzyna automat problem polega po wymianie oleju w skrzyni dynamiczna wymiana olej dextron 3 skrzynia aw55-50 sn .Skrzynia chodzi poprawnie do czasu jeśli zrobię okolo 30 km w trasie i zwolnię do maxa ruszam od nowa to z 2-3 biegu następuje poślizg jeśli chodzi o...