Warsztat polecany przez innych kierowców.

AUTO WIMAR SKODA

MODLIŃSKA 224, Białołęka, 03-119 Warszawa

****** 4.9 (33 opinie)

AUTO WIMAR SKODA

O warsztacie

MODLIŃSKA 224, Białołęka, 03-119, Warszawa

Poniedziałek od 06:00 do 21:00
Wtorek od 06:00 do 21:00
Środa od 06:00 do 21:00
Czwartek od 06:00 do 21:00
Piątek od 06:00 do 21:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 AUTO WIMAR -SERWIS SKODA GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY 

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 6.00-21.00, SOBOTA W GODZ. 8.00-14.00 

WYKONUJEMY: PRZEGLADY GWARANCYJNE , POGWARANCYJNE;

WYMIANIAMY I PRZECHOWUJEMY OPONY; WYKONUJEMY PRZEGLADY REJESTRACYJNE;

BEZGOTÓWKOWO LIKWIDUJEMY SZKODY KOMUNIKACYJNE;

SPRZEDAJEMY CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA;

MIEŚCIMY SIE PRZY UL. MODLIŃSKIEJ 224- WJAZD OD PRZYSTANKU ZA ULICA KLASYKÓW. 

 

 

 

 

 

Więcej

Opinie (33)

Dodaj opinię
4.9 ******
Ocena wystawiona na podstawie 33 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • V
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Od ponad 6 kat korzystam z Auto Wimar na Modlińskiej. Szybko , Sprawnie , Profesjonalnie. Polecam Pana Łukasza Powała., ktory odpowie na każde pytanie , doradzi i rozwieje wszystkie wątpliwości.Życzę wielu zadowolonych klientów ;)


  Skoda Fabia

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jerzy

  22.06.2021 kupiłem kolejną skodę w salonie Auto Wimar Modlinska 224.To moje kolejne auto marki SKODA . Wcześniej byłem posiadaczem Skody Superb III 1,8.TSi DSG a teraz Kamiq1.5 DSG. Przy zakupie skody w salonie pomagał i doradzał mi Pan ROBERT KRYK, który jako sprzedawca był bardzo kompetentny, inteligentny, profesjonalny, a jednocześnie osobą, która starała się, aby przedstawić jak najlepszą ofertę, zarówno pod względem finansowym jak i jakościowym. Każda moja wątpliwość była natychmiast wyjaśniona, a pytanie nie zostało bez odpowiedzi. To człowiek, który profesjonalnie z szczegółami doradzi, pomoże w każdym detalu, odpowie fachowo a wręcz szczegółowo na każde pytanie. Ponadto przy mojej każdej wizycie w salonie Auto Wimar Modlinska profesjonalnie doradzał. Pragnę tu wspomnieć, że zawsze odbiera telefon jak potrzebuje pomocy lub porady w użytkowaniu auta, a jak jest zajęty obsługą klientów to zawsze później odzwania. Podsumowując pozdrawiam serdecznie Pana Roberta Kryka i polecam Go jako sprzedawcę.


  Kamiq1.5 DSG

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem klientką salonu na Modlińskiej od 2008 roku. W tym roku kupiłam kolejną Skodę, Wyboru odpowiedniego modelu i wyposażenia dokonałam dzięki profesjonalnej pomocy pana PAWŁA KOLUCHA. Jeżdżę nową Skodą Fabią już 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona z wyboru, którego nie dałabym rady dokonać bez cierpliwego i życzliwego podejścia pana Pawła . Pan Paweł posiada wnikliwą znajomość spraw technicznych pojazdu, jak również jest pomocny w wyborze finansowania zakupu nowego pojazdu. Bardzo polecam wszystkim tego doradcę.


  SKODA FABIA 1.0 TSI AMBITION

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny


  29 kwietnia o godzinie 17:30 miałem umówioną wymianę opon, usługa miała być wykonana w ciągu godziny.
  Po przyjechaniu na miejsce i (jak zwykle) 10-15 minutach oczekiwania na konsultanta, dowiedziałem się, że w moim samochodzie musi być wykonana naprawa w ramach akcji serwisowej (wcześniej nikt mnie o tym nie informował) - wymiana oprogramowania kamery. Wszystko miało potrwać do 2,5 godziny. Jako, że padał deszcz, a ja na szczęście nie miałem nic zaplanowanego, zdecydowałem się poczekać - 2,5 godziny to jeszcze nie wieczność.
  Oczekiwanie na wydanie kluczyków trwało 3,5 godziny (wydano mi auto około 21:00).
  Kiedy przyjżałem się autu, rzuciło mi się w oczy, że przednia lewa felga jest wymyta do czysta (jak nowa), pozostałe wyglądają tak, jak wcześniej (tj. po myciu myjką - niedomyte). Na feldze znalazłem zadrapania, których nie było przed oddaniem samochodu do serwisu (myłem samochód tego samego dnia i bym zauważył, ponadto zarysowanie lewej przedniej felgi przy ruchu prawostronnym to rzadkość).
  Poinformowany o sytuacji doradca serwisowy zrobił zdjęcie uszkodzonej felgi i obiecał, że wyjaśni sprawę.
  Wsiadłem i odjechałem. Wkrótce zauważyłem, że nie widzę nic w lewym lusterku bocznym - opuściłem szybę i dotknąłem lusterka - było tłuste, jakby ktoś wysmarował je masłem. Kiedy podniosłem szybę, również ona okazała się być otłuszczona. Zadzwoniłem do serwisu, gdzie poproszono, bym przyjechał, a oni wymyją samochód, na co niechętnie się zgodziłem (moje wcześniejsze doświadczenia z myciem samochodu w tym serwisie wskazywały na to, że mycie polega na zgrubnym spłukaniu auta wodą z myjki ciśnieniowej, po którym cały samochód jest w zaciekach z brudu i wymaga natychmiastowego, faktycznego mycia).
  Samochód został wymyty w ten sposób, że porysowano mi czarną listwę drzwiową (na słupku b) - nawet nie próbuję domagać się naprawy.
  Wg. Doradcy, samochód prawdopodobnie został oblany olejem z samochodu znajdującego się na podnośniku obok. Jak uszkodzono felgę? Nie wiadomo, domyślam się, że albo wskutek nieumiejętnego, intensywnego czyszczenia, by ukryć przede mną wypadek lub przesunięto leżące na ziemi "na płasko) koło, kiedy zaczął się na nie lać olej.
  Po 4,5 godziny "już" mogłem wracać z wymiany opon.
  Obiecano mi szybki kontakt ze strony kierownika - tego nie doczekałem się do dnia dzisiejszego.
  Sam zadzwoniłem po kilku dniach i poinformowano mnie, że wymienią mi felgę na nową. Do tej pory nie wymieniono felgi, nikt sam się ze mną nie skontaktował, kontakt z mojej strony kilka tygodni temu zakończył się informacją, że Pan doradca jest na zwolnieniu chorobowym i zajmie się moją sprawą, jak z niego wróci. Widocznie dalej choruje, więc życzę dużo zdrowia.
  Reasumując: serwis nierzetelnie informuje o czasie trwania usługi, w trakcie prostej wymiany kół mamy wypadek w warsztacie, który serwis ukrywa przed właścicielem (a gdyby olej nalał się na głowicę i zapalił?), po uszkodzeniu samochodu unika rozwiązania sprawy.


  Skoda Superb

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Tą drogą chciałbym serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Rogulskiemu za profesjonalne doradztwo i pomoc w kwestiach związanych z nawigacją w mojej octavii III. Jestem stałym klientem Auto Wimar przy ul. Modlińskiej, przez wiele lat jako użytkownik aut służbowych, od 3 lat jako właściciel skody. Jestem zadowolony zarówno z usług serwisowych jak sprzedażowych. Postawa Pana Rogulskiego to zadowolenie dodatkowo zwiększyła.


  Skoda octavia

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dwukrotnie samochód miał naprawę powypadkową.
  Jakość organizacji i jakość usługi oceniam bardzo wysoko.
  Pracownik punktu likwidacji szkód wykazał bardzo duża pomoc w załatwianiu formalności związanych z bezgotówkową likwidacją szkody.
  Dla porządku wyjaśniam, iż kolizje nie były z mojej winy.
  Ponadto stwierdzam, iż ostatnich dziesięciu latach serwisuję trzeci samochód marki Skoda w warsztacie przy ul. Modlińskiej. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług.


  Skoda Kamiq

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W salonie na Modlińskiej kupiłam kolejną już Skodę - podoba mi się profesjonalizm i uprzejmość pracowników tego salonu. Doradzał mi pan ROBERT KRYK - znalazł dla mnie odpowiedni samochód, w akceptowalnej cenie, wyjaśnił możliwości finansowania. Ponieważ kupowałam auto z wyprzedaży bardzo istotne było dopasowanie do moich potrzeb gotowego auta i pan Robert bardzo dobrze to zrealizował - prawie wszystkie moje życzenia zostały spełnione. Zapoznał mnie też z rożnymi nowinkami, których nowe auto w porównaniu z poprzednim ma wiele. Ważny jest też łatwy kontakt z doradcą, który zawsze odbiera telefony lub oddzwania. Jednym słowem - polecam!


  Skoda Octavia IV

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pod koniec grudnia postanowiliśmy z mężem zobaczyć oferty nowych samochodów. Spodobała nam się Skoda Kamiq. Trafiliśmy na wspaniałego sprzedawcę: Roberta Kryka.
  Sprzedawca szczerze oddany swojej pracy. Na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco, doradzał nie tylko w kwestiach dotyczących samochodu, ale również na temat finansowy.
  Dzięki jeździe próbnej którą zaproponował bardzo szybko zdecydowaliśmy się na kupno tego samochodu. Pan Robert wykazuje się dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Polecam każdemu tak elokwentnego sprzedawcę jakim jest Pan Robert Kryk.


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dwa miesiące temu odebrałem z salonu przy ul. Modlińskiej Śkodę Kodiaq.
  Gdy po raz pierwszy byłem w salonie trzy tygodnie wcześniej (można powiedzieć przypadkowo) spotkałem tam Pana Pawła Kolucha, sprzedawcę bardzo kompetentnego, inteligentnego, profesjonalnego, a jednocześnie osobę, która starała się, aby przedstawić jak najlepszą ofertę, zarówno pod względem finansowym jak i jakościowym. Każda moja wątpliwość była natychmiast wyjaśniona, a pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Kontakt z Panem Pawłem Koluchem był prosty i bezpośredni. Życzyłbym sobie, aby każdy salon samochodowy miał podobnych sprzedawców. Po rozmowie z taką osobą, człowiek nie czuje się naciągnięty czy wręcz oszukany, ma poczucie dobrze dokonanego zakupu i tego, że w przyszłości można być zawsze wejść do salonu i każdy zostanie przyjęty z uśmiechem i z profesjonalną informacją. Salon jest godny polecenia, a Pan Paweł Koluch to sprzedawca, któremu należą gratulacje i podziękowania.
  Marek Jabłoński


  Śkoda Kodiaq

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam. Pragnę podzielić się swoją opinią o pracy salonu i serwisu Skody Wimar. Skoda Scala odebrana tydzień temu z Salonu zaczęła stroić fochy, ale puki co problem zażegnany. Pełen profesjonalizm w obsłudze dla Pana Damiana Rutkowskiego. Szczególne zaś podziękowania dla Pana Pawła Wiśniewskiego, który ogarnął temat ekspresowo i profesjonalnie. Ponadto pełna kultura osobista wymienionych Panów, skłania mnie do zarekomendowania Salonu i kompetencji fachowców godnych polecenia. Pozdrawiam Dorota B.


  Skoda Scala

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dziękuję Panu Zbigniewowi Rogulskiemu za pomoc w opanowaniu nieznanego mi wcześniej Systemu Infotainment oraz nawigacji AMUNDSEN. Książkowa instrukcja obsługi mojej nowej Skody KAROQ odsyła użytkownika do elektronicznej wersji instrukcji, do której dostęp nie zawsze jest dla mnie możliwy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i cierpliwość.
  PS. Jeśli samochód i Serwis - to Skoda, by AUTO WIMAR, Modlińska 224 (dla mnie od kilkunastu lat)


 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Kolejny raz zakupiłam auto w Skodzie i po raz kolejny doradcą był Pan Robert. Pan Robert Kryk to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Potrafi doradzić,wytłumaczyć, pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie.


 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  05.06.2020 zakupilem kolejną skodę w salonie Auto Wimar Modlinska 224.To moje kolejne auto marki SKODA .Wcześniej byłem posadaczaczem Fabi,Rapida teraz Kamiq1.5DSG. Jak zawsz przy zakupie skody w salonie moje kroki skierowane byly do Pana ROBERTA KRYKA. To człowiek który profesjonalnie z szczegółami doradzi, pomoże w każdym detalu .Odpowie fachowo a wręcz szczegółowo na każde pytanie. Miałem i ma wielkie szczęście że trafilem parę lat temu przy zakupie mojej pierwszej skody Fabi na Pana Roberta Kryka .Każdy nowy klijen nowej skody myśli a może uważa że rola sprzedawcy kończy się podpisaniu umowy. Powiem krotko ten człowiek przy mojej każdej wzycie w salonie Auto Wimar Modlinska profesjonalnie prowadzi za rękę nawet przy wymianie oleju,opon i różnych drobnych naprawach gwarancyjnych jak i pogwaracyjnych.Pragne jeszcze wspomnieć że zawsze odbiera telefon jak potrzebuje pomocy lub porady w uzytkowaniu auta a jak jest zajęty obsługą klientów to zawsze pozniej odzwania. Podsumowując polecam Pana Roberta Kryka.Pozdrawiam serdecznie Grzegorz Szymański.


  Skoda kamiq

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W salonie Auto Wimar przy Modlińskiej 224 zakupiłem używaną Skodę Octavia. Chciałem podziękować panu Stefanowi Kosek za pełen profesjonalizm podczas oględzin i całej transakcji, która upłynęła w miłej atmosferze.


  Skoda Octavia

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W dniu wczorajszym odebrałam z salonu Auto Wimar Modlińska 224 Skodę Fabia.
  Bardzo dziękuje Pani Marcie Czapigo za zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Polecam Panią Martę jako doradcę sprzedaży.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Ania Wierzbicka


  Skoda Fabia

 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zakupiłem kolejny samochód marki Skoda i kolejny raz byłem obsłużony perfekcyjnie przez Pana Roberta KRYKA. Osoba o wysokiej kulturze osobistej, ogromnym profesjonaliźmie, wiedzy fachowej, zawsze pogodny i całą swoją osobą zaangażowany podczas obsługi klienta. Polecam jego osobę każdemu kto chętny do zakupu samochodu Skoda w Autowimar.


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W dniu dzisiejszym odebrałem z salonu Auto Wimar Modlińska 224 Skodę Superb Sportline.
  Dziękuje Panu Robertowi Krykowi za miłą obsługę, zaangażowanie i pełny profesjonalizm, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Roberta jako doradcę sprzedaży samochodów nowych. Pozdrawiam M. Wojtaszek firma Drogowiec.


  Skoda Superb Sportline

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szczere podziękowania dla Działu likwidacji szkód szczególnie dla Pana Krzysztofa Łuszczyńskiego za fachową ocenę walniętego w tyłek mojego WV Polo. Pomoc w wypełnieniu papierów do Ubezpieczyciela - bezcenna. Szybka naprawa, profesjonalna atmosfera. Polecam


  WV Polo

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jak zwykle super fachowa i miła obsluga ( Pan Sebastian Ptak ) oraz szybki czas naprawy . Polecam , najlepszy Serwis Skody !


  Skoda Octavia

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dziś odebrałem z salonu nowe auto, Skoda Superb L&K. Dziękuję Panu Łukaszowi Węgrodzkiemu za obsługę i profesjonalizm pracy. Pozdrawiam.


  Skoda Superb

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szczere podziękowania dla pracownika działu sprzedaży salonu Auto-Wimar pani MARTY CZAPIGO za miłą obsługę,zaangażowanie i pełny profesjonalizm.Dwa tygodnie temu dokonałem zakupu nowej skody Fabii.Bardzo dziękuję pani Marto za doradztwo i miłą atmosferę pozdrawiam Arkadiusz Kotowski :-)


 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pragnę wyrazić szczere podziękowania pracownikom salonu Auto-Wimar, w szczególności Pani Elizie Kiliś, Panu Zbigniewowi Rogulskiemu oraz Panu Stefanowi Kosek, za zaangażowanie oraz profesjonalizm. Miałem przyjemność dokonać zakupu samochodu osobowego marki Skoda Citigo. Dzięki Pani Elizie Kiliś transakcja przebiegła bezproblemowo i w miłej atmosferze. Przesyłam pozdrowienia i do zobaczenia mam nadzieję wkrótce!


  Skoda

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo Dobra obsługa pracowników działu sprzedaży, wysokie zaangażowanie i profesjonalizm połączony z miłą i rzetena obsługą dotycz panów Fukasz Węgrodzki i Zbigniew Rogulski, Gratulacje Tak Trzymać Panowia. Pozdrawia zadowolony klient Andrzej Szczygielski.


  Skoda Octavia

 • F
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzodobra obsluga klienta. Dostalam lunch od firmy czekajac na auto przeglad po 30tys. To bardzo mile. Sama przeglad ok


  Skoda

 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  W AUTO WIMAR Modlińska serwisuje i naprawiam w ciągu ostatnich dziewięciu lat drugą Skoda Oktawia. Ten zakres oceniam raczej pozytywnie, poza przypadkiem próby diagnozowania problemów ze skrzynią DSG. Kompletna porażka i blamaż.
  Teraz o bardziej prozaicznych moich problemach z ta firmą z zakresu magazynowania i zmiany opon zima - lato. Przesłano mi parę lat temu interesującą ofertę w tym zakresie. Kupiłem to.
  Pierwszy drugi rok Ok. Przyjeżdżam w trzecim roku na umówioną wcześniej wymianę, zabierają samochód i po godzinie jestem informowany, niestety nie przywieźli opon. Wiadomo co dalej. Pomny tej nauczki przed umówionymi następnymi terminami dzwonię dwa, trzy dni wcześniej - pamiętajcie o przywiezieniu opon. Historia się jednak powtarza. Przyjeżdżam na kolejny umówiony termin, opon- niet . Oczywiście jak i po poprzedniej wpadce sążniste przeprosiny i jakieś upusty za usługę. Ale nie oto chodzi. Mamy rok 2018. W drugiej połowie marca umawiam się na wymianę na 05 kwietnia rano. Trzy dni wcześniej dzwonię i informuję. że macie problemy i zapominacie ściągnąć opony z przechowalni na umówiony termin - proszę dopilnować tym razem. Odpowiedź, wszystko będzie dopilnowane . Teraz jak i poprzednio co najmniej dwa SMS abym nie zapomniał o umówionym terminie wymiany opon .Samochód podstawiam pół godziny przed terminem. Miły Pan robi co trzeba, potwierdza opony są. Wymiana 1do 1,5 h. Po dwóch godzinach telefonicznie jestem proszony o zgłoszenie się. I co ciekawego usłyszałem. Opon nie przywieźli. Nie przytoczę wymiany zdań. Poza jednym. Dlaczego przekazanie tej informacji trwało dwie godziny. Skruszony Pan oczywiście przeprasza. Na moje zarzuty, ze to już recydywa i kompromituje jego i firmę którą reprezentuje, proponuje termin 06 kwietnia na godzinę 7.00 , na co przystaję i uspokaja mnie , że wymiana będzie darmowa, czyli za jeden PLN. Co sądzicie Państwo o tym. Ale to nie koniec. Po południu dzwonią, że jutro na umówioną godzinę 7.00 opon nie będzie. Następny termin to 12 kwiecień 8.00. Zobaczymy jak daleko ta recydywa jeszcze sięgnie.


  skoda Octavia II TSI

 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  NIE POLECAM SALONU ANI SERWISU brak kompetencji nawet nie potrafią umówić na wizytę przyjechałem na umówioną wizytę okazało się że nie ma osoby serwisującej lpg chociaż umówiono mnie i twierdzono że nie ma problemu. Brak dokładności w wykonywaniu swoich zadań. Część z salonu również z przygodami


  Skoda Fabia

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Brak profesjonalizmu. Auto zostało zostawione na wymianę przedniej szyby. Szybę zmieniono na nową, jednak samochód wyjechał z nową usterką- rozwalono mi klamkę w drzwiach kierowcy. Mało tego pracownik wpierał mi, że to w wyniku eksploatacji... samochód był tam jeden dzień i przed odbiorem usterki nie było. Został za to bałagan w środku i ubrudzona tapicerka (jasna). Na prawdę nie polecam, bo zawiódł i serwis i dalsza obsługa klienta. Na pewno tam nie wrócę. Dodam, że auto było kupione w tym serwisie niecały miesiąc przed przykrym zajściem. Serwis wydawał się być godnym zaufania- nic bardziej mylnego. Starają się być profesjonalni tylko przy sprzedaży- później już czar pryska...


  Skoda superb

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miałem do wymiany żarówkę przednią, lewą. Chociaż trzeba się z tym nagimnastykować, pomyślałem, że sam to zrobię. Na nieszczęście przy otwieraniu maski zerwałem linkę. Musiałem w tym dniu pilnie jechać nad morze. Wylądowałem w salonie na Modlińskiej. Poinformowano mnie, że jest sporo klientów (pon. 10:00) więc najszybciej o 16:00, może uda się o 12:00. Powiedziałem, że mi bardzo zależy i że będę czekał. Po godzinie obie usterki były naprawione za umiarkowaną cenę. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.


 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Kupilem u nich skode superb jako samochód uzywany w ogloszeniu wpisali wyposarzenie ktorego nie byllo w samochodzie po kupnie i przejechani kilku tys km okazalo sue ze musze wlozyc do samochodu kilka ty niektóre części byly u nich na gwarancji i tu zdziwieniie jak po uszkodzeniu mechanik wyjmmuje czesc a tu jest zamiennik czas gwarancji to 12 dni roboczych a części dostalem po miesiącu i tez zamiennik przejechane 500km i czesc znowu padla o zwrocie pieniedzy niebylo mowy jak na serwis skody to zenada zeby wkladac nie orginal tylko zamiennik porazka


  Skoda super b

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Od 2001 roku , to jest od momentu kupna mojego samochodu SKODA OCTAVIA serwisem zajmuje się AUTO WIMAR Warszawa Ul Modlinska 224. Z przyjemnością muszę stwierdzić , iż jestem głęboko wdzięczny tej stacji obsługi marki SKODA za profesjonalną , rzetelną i bardzo uczciwą opiekę nad moim samochodem . Pan Doradca Serwisowy Jarosław Krzemień z godną uwagi atencją oraz znajomością samochodu SKODA pomaga mi w utrzymaniu w należytym stanie mojego już sędziwego pojazdu .
  Wszystkim użytkownikom SKODY polecam z czystym sumieniem ten zakład , który w należyty i uczciwy sposób dba o dobro swojego klienta


  Skoda Octavia

Pokaż więcej

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  "Auto-Motor-Serwis"

  Warsztat Godny Zaufania

  Hipotezy 6,  Ursynów,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z obsługą samochodów osobowych i dostawczych. Naprawiamy pojazdy każdej marki. W warsztacie jest 6 stanowisk, co pozwala nam zapewniać krótkie terminy oraz wysoką jakość usługi. Obsługujemy klientów...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Auto-Nomia

  Warsztat Godny Zaufania

  MOŚCISKA, Chabrowa 16,  Bielany,  Warszawa

  ******   5.8  (26 opinii)

  Warsztat znajduje się w Mościskach przy ulicy Chabrowej 16, nieopodal skrzyżowania ulic Estrady i Arkuszowej na Bielanach w Warszawie. Dysponujemy 3 stanowiskami naprawczymi (2 podnośniki oraz kanał) a także stanowiskiem myjni...

  Zarezerwuj wizytę
 • e-NIKE Auto

  Warsztat Godny Zaufania

  Kolejowa 122,  Łomianki,  Warszawa

  ******   5.8  (10 opinii)

    Diagnostyka komputerowa na poziomie serwisu autoryzowanego. Naprawy mechaniczne. Kompleksowe naprawy silników. Kompleksowe naprawy układów klimatyzacji. Geometria 3D Dynamiczna i statyczna wymiana oleju w...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  GTI Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Popularna 59,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Nasz serwis istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki, a także obsługujemy klimatyzację. Naprawiamy auta wszystkich marek. W czasie...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  HYBRYDY A&K SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Rolnicza 258,  Łomianki,  Warszawa

  ******   5.8  (30+ opinii)

  Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Oferujemy naprawy mechaniczne, elektromechaniczne i serwis klimatyzacji. Serwis istnieje od połowy 2019 roku, więc zależy nam na zdobyciu zaufania i grona zadowolonych klientów. Mamy 4...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Plus Auto Service

  Warsztat Godny Zaufania

  Gidzińskiego 7,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.1  (30+ opinii)

   Specjalizujemy się w alarmach i montowaniu zabezpieczeń antykradzieżowych. Poza tym zapewniamy pełną mechanikę pojazdową, serwis klimatyzacji oraz wymianę opon.  Mamy prawie 20 lat doświadczenia, co z połączeniu z profesjonalnymi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Cart78 Garage

  Warsztat Godny Zaufania

  Borsucza 13,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.9  (25 opinii)

   Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych. Przeprowadzamy cały proces likwidacji szkody od A do Z. Oferujemy bezgotówkowe naprawy w rozliczeniu z ubezpieczycielem. Posiadamy auta zastępcze oraz wypożyczalnię samochodów. Na miejscu klient...

  Zarezerwuj wizytę
 • BS Broler

  Warsztat Godny Zaufania

  Rzemieślników 5/7,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.4  (19 opinii)

  Zapraszamy do naszego serwisu. Zajmujemy się wszystkimi markami samochów osobowych, dostawczych (do 3,5t oraz 3,5-6t), ciężarowych oraz motycykli. Naszą główną specjalizacją jest obsługa i naprawa Mercedesów.  W naszym warsztacie czeka na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Time4Service (VIPmoto)

  Warsztat Godny Zaufania

  Konstancin - Jeziorna, Warszawska 95 (dojazd od ulicy Borowej 18),  Wilanów,  Warszawa

  ******   5.4  (16 opinii)

  Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Lubimy naszą pracę. Do każdego zlecenie podchodzimy profesjonalnie świadcząc najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w autoryzowanych serwisach....

  Zarezerwuj wizytę
 • Rteam Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Blizne Łaszczyńskiego , Ul. Warszawska 22,  Bemowo,  Warszawa

  ******   5.6  (12 opinii)

  Obsługujemy samochody osobowe wszystkich marek z zakresu mechaniki, elektryki elektroniki oraz instalacji LPG. Również samochody firmowe oraz floty samochodowe. Nasz warsztat oferuje przeglądy kluczowych podzespółów Twojego samochodu wraz z...

  Zarezerwuj wizytę

Marki samochodów naprawiane przez warsztat

Usługi wykonywane przez warsztat