POWRÓT

Xenon nie działa

Mamy problem z xenonem w lewej lampie. Był wymieniany żarnik, starter(jak się okazało niepotrzebnie gdyż obie rzeczy okazały się sprawne). Następnie staraliśmy się sprawdzić czy przetwornica nie jest uszkodzona. W tym celu zdemontowano lampę lewa i prawą. Chcieliśmy przełożyć przetwornicę ze sprawnej prawej lampy do drugiej co niestety okazało się niemożliwe bo gwint jednej ze śrub mocujących przetwornicę się wyrobił więc postanowiliśmy podpiąć cała prawa lampę w miejsce lewej. Efekt był taki że xenon nie za świecił a na domiar złego po podpieciu lampy na swoje miejsce xenon nie działa. Teraz oba xenony nie działają. (Inne żarówki normalnie świeciły i świecą)Czy w lewej lampie tworzy się jakieś spięcie? Dlaczego tak się dzieje?
Dodam jeszcze że od dłuższego czasu jest też problem z radiem ( raz łapie stacje raz nie łapie. Radio było wyciągane i tam wszystko wygląda ok. )
Problem jest również z otwieraniem drzwi z lewej strony- nie zawsze się blokują i odblokowują. Czy to może być że sobą powiązane?Jak sprawdzić gdzie tkwi problem? Pomóżcie.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.

Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

Wyszukaj warsztat