POWRÓT

Xenon nie działa

Mamy problem z xenonem w lewej lampie. Był wymieniany żarnik, starter(jak się okazało niepotrzebnie gdyż obie rzeczy okazały się sprawne). Następnie staraliśmy się sprawdzić czy przetwornica nie jest uszkodzona. W tym celu zdemontowano lampę lewa i prawą. Chcieliśmy przełożyć przetwornicę ze sprawnej prawej lampy do drugiej co niestety okazało się niemożliwe bo gwint jednej ze śrub mocujących przetwornicę się wyrobił więc postanowiliśmy podpiąć cała prawa lampę w miejsce lewej. Efekt był taki że xenon nie za świecił a na domiar złego po podpieciu lampy na swoje miejsce xenon nie działa. Teraz oba xenony nie działają. (Inne żarówki normalnie świeciły i świecą)Czy w lewej lampie tworzy się jakieś spięcie? Dlaczego tak się dzieje?
Dodam jeszcze że od dłuższego czasu jest też problem z radiem ( raz łapie stacje raz nie łapie. Radio było wyciągane i tam wszystko wygląda ok. )
Problem jest również z otwieraniem drzwi z lewej strony- nie zawsze się blokują i odblokowują. Czy to może być że sobą powiązane?Jak sprawdzić gdzie tkwi problem? Pomóżcie.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.

Porównaj ofert OC.

Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

Wyszukaj warsztat