POWRÓT

Tempomat nie działa

Zepsuł mi się tempomat, a mianowicie byłem w jednym z profesjonalnych zakładów jednakże po dogłębnych oględzinach okazało się że przycisk na kierownicy działa poprawnie, wysyła sygnał do komputera, bezpieczniki działają poprawnie, taśma w kierownicy działa poprawnie, żadnych błędów komputera, czujnik ABS działa poprawnie.
Mechanik stwierdził ze zepsuł sie moduł tempomatu pod kolumna kierowniczą, który nie przesyła dalej sygnału z kierownicy do pedału w ogóle nie reaguje, sam przycisk z kierownicy działa poprawnie i słychać odgłos przełączania z przycisku kierownicy lecz system nie reaguje. Byłem w salonie Hyundai też lecz oni stwierdzili, że są na pewno magicy którzy potrafią naprawić mój moduł jak i również że owa część to moduł BCI bądź BSI nie jestem pewien i koszt jej przerasta wartość nie jednego kompletu kół.
Proszę o pomoc

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Redneck serwis samochodów amerykańskich
UMÓW WIZYTĘ

Przechodnia 14, Węgrów

Dokładnie tak, proszę poszukać w swojej okolicy warsztatu zajmującego się naprawą elektroniki samochodowej lub chiptuningiem- oni również pomogą ;)

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ

F. Philipsa 8, Piła

witam, tak jak kolega powiedział, - są tacy magicy co to ogarną , proszę poszukać warsztatu specjalizującego się w naprawach elektroniki samochodowej - nie elektryki


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.