POWRÓT

Citroen Berlingo, 2003

Szarpanie i pukanie Citroen Berlingo 2.0

Witam serdecznie. Piszę o pomoc, ponieważ mam mały problem z szarpaniem w samochodzie. Posiadam samochód marki citroen berlingo rok produkcji 2003 2.0 diesel. Przy prędkości około 70 - 90 gdy chcę jechać jedną prędkością, nie przyspieszając, ani nie zwalniając, autem szarpie. Oś koła była sprawdzana i jest ok. były wymieniane wszystkie 3 poduszki w silniku. Co jeszcze może być przyczyną szarpania w samochodzie?? I mam jeszcze jeden problem, mam wrażenie, że puka mi gdzieś z tyłu. Auto było sprawdzone w szeż i wzdłuż i wszyscy twierdzą, że jest ok. A ja nadal słyszę że coś jest nie tak. A najgorsze jest to, że trafiam na pseudo mechaników, którzy tylko kasę wołają za nic. Jestem przerażona i nie wiem komu zaufać!!!!

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Mechanika i Elektromechanika Samochodowa
Rafał | Mechanika i Elektromechanika Samochodowa

Wybickiego 2, Piła

Pukanie z tyłu może być spowodowane uszkodzonymi poduszkami belki. A co do przodu to musiałbym się tym samochodem przejechać.

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ
Rafał | Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''

F. Philipsa 8, Piła

witam , oczywiście z samego opisu nic nie mogę zdiagnozować, przyczyną szarpania podczas jazdy ze stałą prędkością mogą być problemy z silnikiem - nie wiem na czym to szarpanie polega..., odnośnie pukania z tyłu - podobnie, Zapraszam.

Auto Naprawa "Lewarek"
radek | Auto Naprawa "Lewarek"

Żeleńskiego 79, Piła

Po pierwsze opony do kontroli wyważenie i bicie i czy jajowate się nie zrobiły a po drugie z opisu niewiele można wywnioskować


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI