POWRÓT

Renault Scenic 1.6 16v 2000

Problem z immobilizerem

Cześć problem polega na tym że auto nie odpala. Dioda immo nie świeci wymieniłem . A auto wczoraj normalnie jeździło wszystko było ok a dziś nie działa. Sprawdziłem auto na komputerze i pokazuje błąd stały ECU. Potem wymieniłem przy stacyjce to urządzenie nie wiem jak to nazwać bo się nie znam, ale to chyba antena imo, po wymianie tego, zaprogramowaniu kluczyka, po tych czynnościach auto odpaliło i po 3 minutach zgasło i juz nie odpaliło to samo co było wczesniej. Pytanie jaka przyczyna że pali się antena przy tym imo. Czy jest sposób żeby wyłączyć na stałe ten. Imobilaizer bo jak pali antenę czyli to urządzenie przy stacyjce to ja tego nie chce.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Auto Kaliska
UMÓW WIZYTĘ
Piotrek | Auto Kaliska

ul. Kaliska 13, Warszawa

Naprawy układu immobilizera nie da się skutecznie przeprowadzić na 'ślepo" bez podglądu parametrów, wymieniając przypadkowe części. Należy podłączyć urzadzenie diagnostyczne i sprawdzić parametry i stany. Immo można usunąć na stałe pamiętając, że pozbawia się auto podstawowego zabezpieczenia.

Awaryjne otwieranie samochodów 24/7, PRECYZJA
Martin | Awaryjne otwieranie samochodów 24/7, PRECYZJA

ul. Nowy Świat 1, Wałbrzych

Immo można usunąć na stałe z samochodu (nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania - osoby trzecie mogą bez problemu odpalić pojazd) ale jest to jedna z opcji usuniecia usterki


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI