POWRÓT

Mazda2 1.25 2005r

Mazda2 eac fail

Witam wszystkich.
Mam taki problem z moją Madzią, w czasie jazdy wyrzuca mi błąd aec auto gaśnie miga kontrolka od immobiliser i słychać cykanie przekaźnika w schowku. Przekaźnik dobry podmieniany na inne. Błędy na komputerze: za niskie napięcie w instalacji elektrycznej pojazdu, immobiliser pats- nie otrzymany sygnał z nadajnika, czujnik prędkości pojazdu, monitorowanie procesora modułu sterowania szyny paliwowej. Dodam że na chwilę obecną nie odpala wcale.Z góry dziękuję za pomoc.

Aktualizacja 1
Dziękuję za odpowiedź odpiąłem kleme i czekam. Mam jeszcze pytanie jak przekaźnik cykanie jakby chciał się załączyć to problem jest przed nim to znaczy na stacyjce bądź po drodze od niej czy gdzieś za nim.

Aktualizacja 2
Może ktoś poleci dobry warsztat w Jarosławiu lub okolicy

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Auto Serwis Leszek Szczeponek
Leszek | Auto Serwis Leszek Szczeponek

ul. Rybnicka 26, Gorzyce

Najwazniejszy blad to immo jesli nie ma dostepu do komputera to prosze zdjac kleme z aku.ulatora na godzine jest szansa ze sie zrwsetuje i odpali

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ
Rafał | Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''

F. Philipsa 8, Piła

witam - ten komunikat sygnalizuje błąd, a jaki to błąd należy odczytać z komputera , ma pan dane -nie wiem na ile poprawne - niskie napięcie - być może problem jest z akumulatorem - z pewnością nie zaszkodzić jego stan i w razie potrzeby wymienić - są takie sytuacje gdzie właśnie akumulator potrafi być winowajcą całego zamieszania, kolejny problem - z imo - być może to jest przyczyna nie odpalania auta , ale na odległość trudno mi to zdiagnozować

Mobilna autodiagnostyka komputerowa
UMÓW WIZYTĘ
Andrzej | Mobilna autodiagnostyka komputerowa

śródmiescie, Wałbrzych

Najpierw trzeba sprwdzić napiecia ,masy-czy nie ma zwarcia ogólnie lub zwarcia na celach akumulatora.Zajmuję sie diagnostyką i zalecalbym skupic sie na błedzie /Czujnik prędkości pojadu-czyli czujnik połozenia wału korbowego]po wczesniejszych opisanych czynnosciach.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI