POWRÓT

Jak kupić używaną skrzynię biegów

Witam, pisałem tutaj o zniszczonej skrzyni biegów do suzuki Baleno 1.3 16v 1999 rok, na stronach internetowych bardzo dużo skrzyń używanych się znajduje a ja postanowiłem przywrócić auto do życia. Chciałbym wiedzieć, na co zwracać uwagę przy zakupie używanej skrzyni biegów? Co należy zrobić przed montażem takiej skrzyni?

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ

F. Philipsa 8, Piła

witam, przy zakupie skrzyni używanej można zwrócić tylko uwagę na to , aby była cała , nie uszkodzona , i aby sprzedawca udzielił jakiejś gwarancji , najlepiej też sprawdzić samego sprzedawcę - żeby potem się nie okazało że nie ma kogo ścigać , przed montażem takiej skrzyni warto sprawdzić poprawność jej pracy - na tyle na ile to możliwe w przypadku gdy skrzynia jest luzem, ale to lepiej zlecić komuś z doświadczeniem w tych sprawach - trudno to opisać

Autoremix Remigiusz Strzała

Słoneczna 16e, Słupsk

Witam serdecznie ,
nie ma złotego środka kupuje się zdjęcie. Napewno nie należy kupować skrzyń biegów umytych bo nic o niej nie wiadomo , skrzynia powinna być zakurzona lekko zabrudzona i sprzedający powinien dać pisemną gwarancje . Przed montażem należy profilaktycznie wymienić uszczelniacze półosi i olej w skrzyni.
Pozdrawiam


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

Darmowa porada mechanika