POWRÓT

Ford c-max 2005 1.8 benzyna

brak mocy

Dzien dobry, problem polega na tym ze podczas jazdy auto traci moc czyli spadaja obroty silnika. Mąż musi zatrzymac auto, zresetowac je i pozniej jedzie dalej normalnie i nic sie nie dzieje. Auto jest przerobione na gaz czy to moze miec cos wspolnego? Wymieniona jest przepustnica ukladu krokowego na zamiennik. Nie na czesc orginalna. Pokazuje sie rowniez informacja motor system fehler.

Aktualizacja 1
Auto było podłączane do komputera który nie pokazało żadnych błędów. Mało tego gdy traci moc spadają obroty silnika pedal gazu w ogóle nie reaguje.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Mobilna autodiagnostyka komputerowa
UMÓW WIZYTĘ
Andrzej | Mobilna autodiagnostyka komputerowa

śródmiescie, Wałbrzych

Informacja dotyczy usterki silnika lub osprzętu.Moze to byc usterka chwilowa ale powtarzająca sie.Należy zrobić diagnostykę komputerową w celu zdiagnozowania przyczyny.

Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki
UMÓW WIZYTĘ
Zbigniew | Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki

ul. Bokserska 9, Warszawa

Jeżeli pokazuje się informacja na komputerze pokładowym o usterce, to tester diagnostyczny musi pokazać jakąś usterkę. Proszę podłączyć się pod dobry komputer. Hipotetycznie załóżmy, że faktycznie nie będzie zapisany żaden błąd w pamięci - proszę zrobić jazdę testową z podpiętym komputerem do momentu wywołania usterki i sprawdzić dane bieżące. Zagazowanie samochodu może mieć coś wspólnego z problemem, ale nie musi.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI