POWRÓT

automat ledwo jedzie do tyłu

Mam taki problem, chcę kupić Mustanga (2005), będzie to mój pierwszy tak mocny samochód, ale niestety budżet mam dość ograniczony co za tym idzie nie stać mnie na idealny stan samochodu, a na aukcji wyhaczylem bardzo ładnie wyglądającego konika i mi się spodobał jednak ma jakieś uszkodzenie w skrzyni biegów, ale właściciel sam nie wie co to jest, jedyne informacje to takie że (automatyczna skrzynia) w przód wrzuca biegi normalnie i jedzie bezproblemowo, ale jak wrzuci wsteczny ledwo co samochód się toczy nawet przy pełnym gazie, ma Pan może pomysł co to znaczy? Czy kupowanie takiego samochodu jest opłacalne? Co to może być i jaki jest koszt naprawy?

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Redneck serwis samochodów amerykańskich

Przechodnia 14, Węgrów

Nie jest. A na Mustanga jak nie stać w dobrym stanie to odradzam kupowanie bo przy kupnie trupa nie jest niczym zaskakującym jak trzeba będzie wsadzić 20-30 tys na start.

Jeckel Car Service

Obornicka 270 , Poznań

Witam serdecznie wie pan co. To moga byc duże koszty naprawy tej skrzyni tez może by jakas mała zecz ja bym sprawdzil stan oleju w skrzyni to zależy od pana czy sie podoba czy nie jak można to zapraszam na diagnozę do warsztat pozdrawiam serdecznie

PNEUMASTER wulkanizacja mobilna, serwis opon TIR
UMÓW WIZYTĘ

Kraków, Kraków

Naprawa tej skrzyni może wynieść od 1000 do 10 000zł. Minimum to gdy padł elektrozawór biegu wstecznego , max to kompletna regeneracja skrzyni w dobrym zakładzie który da gwarancję. Odlicz 10 tyś zł i wtedy przejdź do zakupu o ile reszta jest OK a nie tylko "ładnie wyglądający konik", bo jako nieruchomość w garażu będzie niemniej ładnie wyglądał.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.