"Witam. Mam BMW X5 e70 3.0d serwisuje ją już od ponad 3 lat w tym serwisie i jestem z roku na rok bardzo zadowolony gdyż ceny są bardzo dobre i nie ulegają zmianom a usługa i podejście jest bardzo profesjonalne. Polecam i pozdrawiam .",
MaTi, BMW X5
"Szybko, tanio, fachowo i solidnie. Zdecydowanie polecam, na pewno skorzystam.",
GRZESIEK