"Naprawialam u tego Pana swoje VW Polo. mile zaskoczenie bo zapłaciłam tylko 40zl za naprawe. Uczciwy ",
Renata, VW Polo 1996
"WIELKI POZYTYW! Byłem zaskoczony bardzo miłą i szybką obsługą. Zapłaciłem nie dużo, mimo to wykonanie naprawy bardzo porządne. Poza tym, bezproblemowo samochód zostawiłem do naprawy ok. godz.20, polecam wiec też dla długo pracujących.Pozdrawiam",
Oxi, Honda Crx Del Sol