"Szybko ,sprawnie , tanio, obsługa profesjonalna i znająca się na robocie polecam",
Mike, Volvo xc 50
"Super fachowiec. Jedyny taki dobry mechanik w promieniu 100 km",
Maciej
"Jestem zadowolony z pierwszej usługi. Lakierniczej. Teraz spróbuję mechanicznej. I ocenię",
JO60
"Od 20 lat naprawiam samochody w tej firmie .Nigdy żadnych problemów .Pełen profesjonalizm.Bardzo dziękuję za niedzielną pomoc .",
ZbyszekR, Mercedes
"Szczerze polecam. W umówionym czasie i terminie, dokładnie to co zlecam. W mechanice głupi nie jestem ale z braku czasu często zlecam tu naprawy już od kilku lat.
Od blacharki po mechanikę jestem zadowolony.
Opinie średnie u niskie",
Grzegorz, Ford Galaxy
Blacharstwo, lakiernictwo oraz mechanika pojazdowa.
"Z czystym sumieniem polecam ten zakład. Dla mnie najlepszy ☺️ profesjonalizm w 100 % ",
Justyna P.
Naszym celem jest kompleksowa obsługa samochodów osobowych i dostawczych.
Wulkanizacja, mechanika oraz sprzedaż części. Zapraszamy
Jesteśmy przestronnym, świetnie wyposażonym serwisem w Mrągowie. Działamy w branży już od 2000 roku.
"Samochód przyjęty po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z niewielkim opóźnieniem, bo zajęte był kanał, ale zostałam poczęstowana kawą i czas oczekiwania minął przy stoliku prasowym. Naprawa ustawienia kół trochę trwała. Koszt usługi 90 zł. Na fakturze wyszczególnione ustawienie kół i utrudnienia. Wpisali przebieg pojazdu i po naprawie...",
Ewa , Renault Megane III
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?