"Polecam pana Marka - uczciwy, rzetelny i biegły w fachu mechanik. Posiada szeroki zakres usług. Bardzo dobrze zorientowany w branży motoryzacyjnej. Wszystko pokaże, wyjaśni, doradzi. Profesjonalne i bardzo kulturalne podejście do klienta. Zawsze można liczyć na jego pomoc. Jeszcze raz polecam!",
Tomasz, Renault Scenic 1,5 dci Renault Twingo 1,5 dci
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?