"Szybko, niedrogo, a przede wszystkim profesjonalnie i fachowo. Zdecydowanie polecam!!",
Qbinho, Opel Astra
"Dobra cena opon , szybkie przelozenie i wywazenie, nie mam zastrzeżeń, z czystym sumieniem moge polecic ! ",
tomek k, Alfa Romeo 156 2.0 TS LPG Skóra 16" Alu
"Super zakład. Pomogli mi z zamkiem od klapy bezinteresownie. Polecam każdemu i w każdej sytuacji. Brawo za podejscie do klienta.",
Rob, Citroen c5