"Pierwsze dobre wrażenie potwierdziło się. Świetny fachowiec, rzetelny i uczciwy. Polecam.",
oldboy.
"Młoda kadra z profesjonalnym podejściem
Świetny kontakt, panowie służą pomocą i dobrą radą. Ceny przystępne, szybko i rzetelnie wykonana naprawa. Nic tylko polecać",
Grzegorz, VW Passat