Elektryka Samochodowa Dominik Hinc w Barłominie, niedaleko Wejherowa, to specjalistyczny warsztat, który oferuje szeroki zakres usług z zakresu elektryki samochodowej, diagnostyki komputerowej oraz drobnej mechaniki. Nasza firma powstała z...
"Obsługa super,naprawa 1 klasa.I wogule wszystko ok.Polecam w 100 %ach.Pozdrawiam. ",
Andrzej, Peugeot 407 sw,2 0L 136 kM,2007
"Auto naprawione, cena przyzwoita, żadnego naciągania kosztów, właściciel po odstawieniu auta zawiózł na dworzec i następnego dnia z dworca odebrał - najsympatyczniejszy mechanik z jakim miałem do czynienia. Szczerze polecam.",
Tomasz
"Zamówiłem u Pana Marka czyszczenie filtra cząstek stałych oraz wymianę nerki z dodatkiem do paliwa. Praca została wykonana bardzo solidnie. Filtr praktycznie wygląda jak nowy, więc kolejne 150 tyś. km spokojnej jazdy. Na całą pracę została zrobiona dokumentacja fotograficzna. Cena usługi pozytywnie mnie zaskoczyła. Przyznam, że w autoryzowanym...",
Dariusz, Peugeot 208
"Witam, polecam ten warsztat w 100%. Bardzo fachowa pomoc w naprawie samochodu . Miła obsługa i konkretne informacje. Jest to jeden warsztat gdzie oddaje samochód bo ufam. Pozdrawiam chłopaków. ",
Rytczak, Peugeot 508
"najlepszy warsztat w mieście-korzystam od lat i zawsze jestem zadowolony -polecam fachowość,doradztwo,jakość",
gruszka, volvo s60
"Wszystko przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko, o wszystkim zostałem poinformowany.",
Lolo, PEUGEOT 208 1.4 HDI 68km 2014
MOTO KUNA to warsztat samochodowy w którym szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie jak najlepiej służyło Klientom. Korzystamy z...
Mechanika pojazdowa, Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów , naprawa i serwis klimatyzacji , sprawdzenie samochodu przed zakupem , sprawdzenie pojazdu przed przeglądem technicznym , przeglądy serwisowe , remonty silników , wulkanizacja...
"Warsztat polecam, bardzo fachowa obsługa, przyjacielscy mechanicy i pani w biurze. Sprawnie, czysto, fachowe porady, konkretna wiedza. Przyjemne zaplecze - dobra kawa. Na pewno będę tam jeszcze nie raz :) Jak najbardziej polecam !!!!!",
EVER :), auto dla ludu :) VW GOLF IV 1,9 TDI 2001 r
"Wszystko jak należy. Przede wszystkim sprawnie, fachowo, trzymają się terminów i założeń. Brak zarzutów. Polecam!",
Rafał, Ford Mondeo mk4