"Pełen Profesjonalizm, Ogromna wiedza, poparta jeszcze większym doświadczeniem. Przyjechałem specjalnie z Gdańska okolo 23km bo przecież większość to pseudo mechanicy wymieniajacy czesci na nowe i nie majacy zielonego pojecia o niczym.
Pana PAwła polecam w 200% nigdy nie spotkałem sie z takim profesjonalizmem i pewnością siebie. Wielki...",
Artur, Astra H Twintop
"Trafilem do tego serwisu wlasnie dzieki tej stronie poniewaz maja sporo pozytywnych komentarzy ja oczywiscie to podtrzymuje mieszkam w baninie od niedawna ale wiem gdzie bede naprawiał moje auta wlasnie w
Autoserv polecam znaja sie na rzeczy ",
adrzej, fiat