"Te komentarze to jakaś kpina i bzdura, u pana Piotra robię każdą poważniejszą naprawę już w kolejnym samochodzie i nigdy mnie nie zawiódł. Faktem jest, że nie jest to najtańszy warsztat w okolicy, ale jest wart każdego wydanego grosza. Tak skrupulatnego i drobiazgowego serwisu nie spotkałem jeszcze nigdy, drugiego takiego nie ma pewnie w całym...",
Ernest
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...
Pogoda w naszym kraju bywa zmienna, przez co często dochodzi do wypadków i kolizji na drodze. Czasem jednak twoje auto może ulec uszkodzeniu, mimo że nigdzie nim nie jechałeś. Jeśli nie garażujesz...