"Pierwsza moja wizyta dotyczyły sprawdzenia luzów zaworowych w mojej kijance. Pan wszystko sprawdził i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Podczas rozmowy telefonicznej Pan mechanik mi wszystko wyjaśnił i nie naciągał mnie na niepotrzebne koszta. Zapłaciłem tylko za diagnozę. Za drugim razem poprosiłem o demontaż kierownicy w celu oddania...",
KamilG, Kia Ceed 2009
"Szybko i fachowo polecam każdemu mechanicy rzetelni i znający sie na swojej pracy
części wysokiej jakości i niedrogo!!!!",
MIRAS, Audi A3